Xiaomi'den yeni Mijia Akıllı Elektrikli Su Isıtıcısı

Xiaomi’den yeni Mijia Akıllı Elektrikli Su Isıtıcısı

Xiaomi’nin Mijia markası, AI, IoT ve ileri seviye çekirdek teknolojiler aracılığıyla herkese teknolojiyi erişilebilir kılmaya odaklanıyor. Eserleri, doğallığı, sadeliği ve insan merkezli yaklaşımı önceliklendiriyor. Xiaomi’nin katı kalite denetimi ve makul fiyatlandırması, akıllı ömrü ulaşılabilir ve estetik açıdan beğenilen hale getirmeyi hedefliyor.

Xiaomi, dün MiJia Akıllı Elektrikli Su Isıtıcısı 5L’nin daha geniş bir kullanılabilirliğini duyurdu, fiyatlar 299 yuan’dan (yaklaşık 45 dolar) başlıyor. Birinci olarak Eylül ayında 269 yuan’dan (yaklaşık 40 dolar) bir kalabalık fonlama kampanyası aracılığıyla tanıtılan bu eser, Ekim ayında sonlu yayınlarla piyasaya sürülmüştü. Lakin Xiaomi artık artan stoklarla kullanılabilirliğini genişletiyor.

Bu elektrikli su ısıtıcısı, yenilikçi özellikleriyle çağdaş hane gereksinimlerine hitap ediyor. “Bebek sınıfı” cam iç tankı ve suyun saflığını ve güvenliğini sağlamak için 316 paslanmaz çelikten ısıtma plakasına sahip. Isıtıcı ayrıyeten, sağlam bir yapıya sahip olup, sert cam su çıkış borusu üzere özellikleri de içeriyor. Bilhassa, su içerisindeki artık kloru azaltmaya yardımcı olan tek tuşla kaynama mühletini uzatma özelliği sunuyor, böylelikle daha sağlıklı bir içme tecrübesi teşvik ediliyor.

Xiaomi’den yeni Mijia Akıllı Elektrikli Su Isıtıcısı

MiJia Akıllı Elektrikli Su Isıtıcısı, 1600W’a kadar azamî güçle süratli ısıtma ve soğutma işlevleriyle dikkat çekiyor ve yaklaşık 18 dakikada 5 litre suyu kaynatabiliyor. Xiaomi’nin soğutma deveran hava kanalı teknolojisi, kaynamış suyu süratli bir halde soğutarak bekleme müddetini yarıya indiriyor. Ayrıyeten, ısıtıcı, farklı su çeşitleri ve sıcaklıkları için esneklik sağlayan üç ana kaynama modu sunuyor.

Bu su ısıtıcısı, kullanıcılara 40°C ile 90°C ortasında sıcaklıkları ayarlayıp müdafaalarını sağlayan hassas sıcaklık denetimi sağlıyor. Çift katmanlı tasarımı, cam iç tank ve PP dış kabuk ile harika ısı yalıtımı sağlıyor.