Samsung Galaxy A15 5G, çeşitli sertifikalara sahip olacak

Samsung Galaxy A15 5G, çeşitli sertifikalara sahip olacak

Samsung, uygun fiyatlı yeni akıllı telefonu Galaxy A15’in lansmanına yaklaşıyor. Bu akıllı telefon bugün Bluetooth SIG, Singapur’un IMDA ve Tayland’ın NBTC dahil olmak üzere birden fazla sertifikasyonda ortaya çıktı. Tüm bu sertifikalar aygıtın yakın vakitte piyasaya sürüleceğini doğruluyor. Sızıntılar ve kamu sertifikaları ortasında, aygıt esasen ABD’deki Walmart’ta listelenmiş durumda.

5G akıllı telefonun SM-AISGE_DSN, SM-AISGE_N, SM-ASSB_DSN, SM-ASSE_DS, SM-AISEM_DSN, SM-AISEM_N ve SM-AISSO model numaraları ve 4G varyantının SM-AISSF_DSN, SM-AISSE_N, SM-4155FDS, SM-AISSM_DSN, SM-AISSM.N model kodları Bluetooth SIG’de ortaya çıktı. Hem Galaxy A15 4G hem de 5G modelleri Bluetooth 5.3 teknolojisiyle geliyor.

Samsung Galaxy A15 5G, çeşitli sertifikalara sahip olacak

Samsung Galaxy A15 5G akıllı telefon, IMDA’da NFC takviyesini doğrulayarak ortaya çıktı. Tayland’da NBTC’de SM-A156E model kodu ile görünmesi, aygıtın Tayland’da yakında piyasaya sürüleceğini de doğruluyor. Bu birden fazla sertifika, önümüzdeki günlerde resmi duyuruya işaret ediyor.

Ancak akıllı telefon, birden fazla özelliği onaylayan Walmart’ta esasen listelenmiş durumda. 6.5 inç full-HD+ Super AMOLED ekran, 13MP ön kamera ve 50MP ana art sensör içeren bir liste bulunuyor. 5G varyantı MediaTek Dimensity 6100+ SoC ile güçlendirilmiş. 5000 mAh batarya kapasitesine sahip ve boyutları 6.30 x 3.00 x 0.33 inç olarak ölçülüyor.