Xiaomi'den uygun fiyatlı projeksiyon: Xming Q3 Neo

Xiaomi’den uygun fiyatlı projeksiyon: Xming Q3 Neo

Xiaomi’nin Xming ile işbirliği, etkileyici Xming Q3 Neo projektörüyle konut sinema tecrübesini doruğa taşıyor. Bu projektör, sadece 799 yuan ($112) üzere uygun bir fiyatla sunuluyor. Xming Q3 Neo‘nun ana özelliklerine bir göz atalım.

Xming Q3 Neo, Photon X ismi verilen gelişmiş bir LCD projeksiyon sistemi kullanıyor. Bu sistem, imaj kalitesini artırmanın yanı sıra ışık sızıntısı ve toz birikimi üzere sorunları önlemeye yardımcı oluyor. 1080p mahallî çözünürlüğe sahip bu projektör, keskin görseller sunuyor. 230 ANSI lümen parlaklığı ve 1000:1 kontrast oranı ile canlı ve ayrıntılı manzaralar elde ediliyor, böylelikle şahane bir izleme tecrübesi sağlanıyor.

Xming Q3 Neo, Xiaomi’nin Mi Home IoT ekosistemi ile meselesiz bir biçimde irtibat kuruyor ve böylelikle bir akıllı mesken merkezi fonksiyonu görüyor. Bu, kullanıcıların çeşitli akıllı konut aygıtlarını projektör üzerinden kolaylıkla denetim etmelerini sağlıyor. Ayrıyeten, çift 3W hoparlör sistemiyle sürükleyici bir ses tecrübesi sunuyor.

Xiaomi’den uygun fiyatlı projeksiyon: Xming Q3 Neo

Projektörün irtibat özellikleri ortasında, kararlı ve süratli internet teması için Wi-Fi 6 ve çeşitli aygıtlarla uyumluluk için Bluetooth 5.0 bulunuyor. Kullanıcı dostu özellikler ortasında otomatik anahtar taşı düzeltme, otomatik odaklama, otomatik manzara mahzur kaçınma ve otomatik ekran hizalama üzere özellikler bulunuyor, bu da heyetim tecrübesini sıkıntısız hale getiriyor.

Xming Q3 Neo ayrıyeten, bilhassa çocuklar için göz sıhhatini koruyan SGS Düşük Mavi Işık sertifikasına sahip. Uzun periyodik oturumlar sırasında rahat bir izleme tecrübesi için nazik ve göz almayan bir ışık yayar, böylelikle gözler için inançlı bir seçim oluyor.

Ek olarak, Xming Q3 Neo, 100.000’den fazla içerik kaynağına erişim sunan ve ferdî teklifler için TikTok esinli bir algoritma içeren yükseltilmiş FengOS 3.0 ile geliyor. Bu, canlı aktiflikleri izleme tecrübesini geliştiren yeni bir spor kanalı ve öteki çeşitli içerik cinslerini içeriyor.