Tecno Spark 20 Pro+: Yakında lansman yapabilir!

Tecno Spark 20 Pro+: Yakında lansman yapabilir!

Tecno, son vakitlerde küresel pazarda Spark 20C akıllı telefonunu tanıttı. Marka, birebir vakitte Tecno Spark serisindeki başka aygıtlar üzerinde de çalışıyor. Tecno Spark 20 Pro modeli, yakın vakitte FCC sertifikasyon veritabanında görüldü. Artık ise, Tecno Spark 20 Pro+ modeli Bluetooth SIG sertifikasyon web sitesinde ortaya çıktı, bu da aygıtın yakın vakitte piyasaya sürüleceğine işaret ediyor.

TheTechoutlook takımı tarafından fark edilen Spark 20 Pro+, KJ7 model numarasına sahip. Listeleme, akıllı telefonun Bluetooth 5.3 bağlantısı özelliğine sahip olacağını doğruluyor. Bunun dışında, aygıtın başka özellikleri şu anda bilinmiyor. Geçen yıl piyasaya sürülen Spark 10 Pro modelini inceleyerek, bu aygıttan neler bekleyebileceğimizi varsayım etmeye çalışalım.

Tecno Spark 20 Pro+: Yakında lansman yapabilir!

Tecno Spark 10 Pro özellikleri şu halde: Cihaz, FHD+ çözünürlüklü, 90Hz yenileme suratına ve 500 nit parlaklığa sahip, 6.78 inçlik merkeze yerleştirilmiş delikli bir ekrana sahip. Kutu formundaki tasarımı, yan tarafta bulunan parmak izi tarayıcısını ve iPhone gibisi art kamera modülünü içeriyor. Kamera suramı, 50MP ana sensör ve bir AI lens içeren çift art kamera konfigürasyonuna sahipken, ön taraftaki kamera 32MP çözünürlüğünde ve çeşitli kamera ile ilgili özelliklere sahip.

MediaTek Helio G88 işlemci tarafından desteklenen aygıt, 8GB RAM ve 128GB dahili depolama alanına sahip ve microSD kart yuvası ile genişletilebilir. Isı dağılımı için 12490mm grafik levha içeriyor. Aygıt, 18W süratli şarj takviyesi ile 5000mAh pil ile donatılmış. Android 13 OS tabanlı HiOS 12.6 işletim sistemi üzerinde çalışıyor ve USB-C portu, NFC, çift 4G VoLTE ve 3.5mm jak üzere irtibat özellikleri sunuyor.