Xiaomi'den bütçe dostu akıllı su ısıtıcısı: Mijia Elektrikli Kettle P1

Xiaomi’den bütçe dostu akıllı su ısıtıcısı: Mijia Elektrikli Kettle P1

Xiaomi, Mijia Elektrikli Kettle P1 Light Edition modelini tanıtarak bu alandaki yeniliklerine bir yenisini daha ekledi. Yeni Kettle, dört adımlı sıcaklık denetimi, gerçek vakitli dijital ekran ve birtakım heyecan verici özellikler sunuyor. İçinde su kaynarken ses azaltma sistemi de bulunuyor. Tasarım olarak minimalist bir görünüme sahip ve Xiaomi’nin evvelki Elektrikli Kettle modellerine benziyor.

Bu Kettle, su kaynatırken 47 desibel ses çıkardığını argüman ediyor. Fakat içerisinde, yiyecekler için hayli uygun olan 304 kalite paslanmaz çelik bir iç tank bulunuyor. Gerçek vakitli dijital ekran, iç sıcaklığı gösteriyor. Farklı su kaliteleri için farklı modlar sunuyor. Musluk suyu kullanıldığında Kettle, suyu kaynayana kadar ısıtırken, arıtılmış suyla düşük sıcaklıkta tutarak güç tasarrufu sağlıyor.

Xiaomi’den bütçe dostu akıllı su ısıtıcısı: Mijia Elektrikli Kettle P1

Kullanıcıların gereksinimlerine nazaran ayarlayabileceği dört farklı sıcaklık ayarı var: 45°C, 60°C, 70°C ve 85°C. Xiaomi Mijia Elektrikli Kettle, 1800W güç çekiyor ve kaynama sırasında kapanma ile çok ısınmaya karşı muhafaza özelliklerine sahip. Ayrıyeten, anında buhar salınımı sıkıntısını ortadan kaldıran iki basamaklı kapak açma süreci sunuyor. 1.5 litre su kapasitesine sahip.

Xiaomi Mijia Elektrikli Kettle P1 Light Edition, JD.com ve Youpin üzerinden 179 Yuan, yaklaşık 25 dolar karşılığında satışa sunulmuş durumda. Global lansmanıyla ilgili şimdi bir bilgi yok.

Eğer kullanıcılar daha büyük bir elektrikli kettle arıyorsa, 36 dolar fiyatla Çin’de bulunan Xiaomi Mijia Smart Elektrikli Kettle 5L modelini tercih edebilirler.