Xiaomi 13T Pro ve Teoman'ı bir ortaya getiren reklam sineması yayınlandı!

Xiaomi 13T Pro ve Teoman’ı bir ortaya getiren reklam sineması yayınlandı!

Rock yıldızı Teoman, görsel sanat yeteneklerini ortaya çıkarmak isteyen Xiaomi kullanıcıları için Leica iş birliğinde geliştirilen akıllı telefon Xiaomi 13T Pro ile İstanbul sokaklarını dolaştı.

Xiaomi 13T Pro’nun Leica kamera özelliklerini kullanarak Galata, Karaköy ve Eminönü sınırında “Yakala ve Çek” temasıyla fotoğraf avcılığına çıkan Teoman’a fotoğrafçı Deniz Sabuncu eşlik etti. İstanbul’un doğal ve bir o kadar da sıra dışı anlarını yakalamaya çalışan Teoman ve Deniz Sabuncu, reklam sinemasının sonunda çekmiş oldukları fotoğrafları izleyicilerin beğenisine sunarak birlikte yorumladı.

Teoman ve Deniz Sabuncu‘yu “Yakala ve Çek” temasıyla buluşturan Xiaomi 13T Pro, fotoğrafçılığı profesyonel seviyeye taşıyarak yeni jenerasyon akıllı telefon kullanıcılarının yaratıcılık tutkusuna karşılık veriyor.

Xiaomi 13T Pro ve Teoman’ı bir ortaya getiren reklam sineması yayınlandı!

Leica ile birlikte geliştirilen ve Leica’nın ikonik özelliklerini bünyesinde barındıran Xiaomi 13T Serisi, eşsiz Leica tecrübesinin ruhunu yansıtan Otantik Leica Görselliğini beraberinde getiriyor.

Hem Xiaomi 13T Pro hem de Xiaomi 13T, 24 mm eş bedel odak uzaklığına sahip 50 MP geniş açılı kamera ve yüksek dinamik aralıklı çekimi destekleyen daha fazla ışık yakalamak üzere tasarlanan 7P asferik lens ve 50 mm eş bedel odak uzaklığına sahip 50 MP telefoto lens dahil olmak üzere Leica ile birlikte tasarlanan Summicron lenslere sahip üçlü bir kamera suramı sunuyor. 15 mm eş paha odak uzaklığına sahip 12 MP ultra geniş açılı kamera, kullanıcıların panoramik çekimler yapmalarına ve çarpıcı görüntüler yakalamalarına imkan tanıyor.