En Yeterli Takipçi Satın Alma Siteleri (Güvenilir ve Gerçek)

En Yeterli Takipçi Satın Alma Siteleri (Güvenilir ve Gerçek)

Artık toplumsal medya platformları milyonlarca kullanıcısı ile işletme ya da bireylerin tanınırlıklarını arttırıp marka bilinirliğini genişletmelerine ve hatta gelir elde etmelerine yardımcı oluyor.

Ancak organik olarak takipçi kazanmak hayli vakit alıcı bir süreci içeriyor ve pek çok kişi ve işletme takipçi satın alma sitelerini tercih ederek muhtaçlık duyduğu popülerliğe kolaylıkla ulaşabiliyor. En yeterli takipçi satın alma siteleri ise bu noktada büyük bir rol oynuyor.

Sosyal medyada süratle büyümek, tanınan olmak ve rakiplerinden sıyrılmak isteyen herkes için en kolay yol olan takipçi satın alma hizmetleri, hem uygun fiyatlı olması hem de sırf saatler içerisinde istenilen takipçi sayısına ulaşmayı sağladığı için sıkça tercih ediliyor.

En Güzel Takipçi Satın Al Hizmeti Veren Siteler

Sıra

Instagram Takipçi Sitesi

Editör Puanı

1

sosyalify.com

10/10

2

sosyora.com

10/9.9

3

instaavm.com

10/9.8

4

sosyaldigital.com

10/9.6

5

sosyal.Network

10/9.5

İndirim Oranı

İndirim Kodu

Platform

5%

SOSYALIFY5

Sosyalify

Piyasada günümüzde takipçi satın alma hizmetleri sunan pek çok sağlayıcı bulunuyor. Lakin içlerinde birçoğu sunduğu kalitesiz hizmet ile yarardan çok ziyan sağlayabiliyor. Ayrıyeten dolandırıcı siteler de bulunuyor ve bu nedenle kesinlikle dikkatli olunması gerekiyor.

Özellikle toplumsal medya platformlarında hesabı için bir takipçi hizmetine muhtaçlık duyan kişi ve işletmeler; bunun için kaliteli, muteber, uygun fiyatlı, müşteri odaklı ve olumlu değerlendirmelere sahip siteleri arıyor.

Etkileşim oranı yüksek, gerçek profiller ile sunulan ve öbür kullanıcılar tarafından fark edilmeyen takipçiler sağlayan siteler de mevcut. Yapılan araştırma ve incelemeler sonucunda “En yeterli takipçi satın alma sitesi hangisi?” sorusuna karşılık olarak bahsedilebilecek ve tercih edilebilecek 5 site öne çıkıyor.

En düzgün instagram takipçi satın al hizmeti sunan muteber 5 web sitesi ve yaptığımız incelemeler sonucunda bu sitelerin en çok dikkat çeken ve neden düzgün olduğunu kanıtlayan özellikleri şöyledir.

 • scom
 • scom
 • icom
 • scom
 • sNetwork

1. Sosyalify.com

Sosyalify, Instagram takipçi satın alma konusunda muteber ve tesirli hizmetleriyle dikkat çeken bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Instagram Hesap Büyütme Paketleri, Instagram Fenomen Paketler ve Keşfet Paketleri üzere çeşitli toplu paketler sunarak kullanıcılara çeşitli seçenekler sunuyor.

Organik takipçi, beğeni ve izlenme hizmetlerini bir ortada sağlama avantajı sunuyor. Paketler kullanıcıların hesaplarını daha süratli bir formda büyütmelerine imkan tanıyor. Ödeme teknikleri konusunda da Sosyalify epeyce başarılı.

Kullanıcılara Kredi/Banka Kartı, Havale/EFT ve Taşınabilir Ödeme üzere çeşitli seçenekler sunuyor. Taşınabilir ödeme seçeneğini entegre etmeleri kullanıcıların ödeme konusunda daha fazla esneklik sağlamalarını mümkün kılıyor.

Sosyalify’ın internet üzerindeki varlığını araştırdığımızda çok az sayıda şikayetle karşılaştığımızı gördük. Müşteri geri bildirimleri incelendiğinde kullanıcıların Sosyalify’ı tercih etmelerinin ardında hizmetin eksiksiz ve süratli bir formda teslim edilmesi dikkat çekiyor.

Ayrıca paketlere bakılmaksızın fazladan gönderim yapılarak müşterilere kıymet verilmesi ve 7/24 tam dayanak sağlanması üzere faktörlerin tesirli olduğunu görüyoruz. Ayrıyeten 1000 takipçi siparişinde müşterilere 1050-1100 adet takipçi gönderilmesi üzere jestler müşteri memnuniyetini artırıyor.

Destek üniteleriyle bağlantıya geçtiğimizde hem Canlı Dayanak hem de WhatsApp numaralarından süratli ve tesirli dayanak aldık. Sipariş süreci boyunca daima irtibat halinde kalmamız, kullanıcı odaklı bir hizmet anlayışı sergilediklerini gösteriyor.

Siparişimizi verdikten sonra, paket ayrıntılarına uygun olarak 2 saat içinde takipçiler gelmeye başladı. Teslimat sürecinde yaşanan duraklama noktasında ise kesim parça gönderim yapılarak beklenen takipçi sayısına ulaşıldı.

2. Sosyora.com

Sosyora, Instagram takipçi satın alma konusunda öne çıkan bir platform olarak listemizde yer alıyor. Öncelikle Sosyora’nın müşteri geri bildirimleri epey olumlu. Site Türkiye genelinde 5 yıldır kurumsal bir formda hizmet veriyor ve birçok ünlü, fenomen ve sanatçı da tercih ediyor.

Araştırmalarımız, sosyora.com’un müşteri memnuniyetine kıymet verdiğini ve bu alandaki tecrübesini güçlü bir formda sürdürdüğünü gösteriyor. Sosyora’nın sunduğu hizmetler yalnızca Instagram ile sonlu değil; tıpkı vakitte öteki toplumsal medya platformları için de çeşitli seçeneklere sahip.

Sipariş teslimat müddetleri sipariş ölçüsüne nazaran belirlenmiş ve çoklukla ortalama 30 dakika içerisinde tamamlanıyor. Ödeme sistemleri konusunda da Sosyora kullanıcı dostu bir yaklaşım sergiliyor. Kredi/banka kartı, Havale/EFT inançlı ödeme seçenekleri ile ödeme imkanı sunuyor.

Siteden hizmet satın aldığımızda 8 dakika içinde takipçiler gelmeye başladı ve 35-40 dakika üzere kısa bir müddette 2000 Instagram Türk Takipçi siparişimiz tamamlandı. Sosyora’nın verdiği süratli ve tesirli hizmeti görmüş olduk.

Ayrıca sosyora.com tarafından sunulan canlı takviye sisteminin 7/24 ulaşılabilir olması ve WhatsApp sınırıyla sipariş öncesi sorulara anında yanıt vermesi de artısı.

3. Instaavm.com

InstaAVM, uzun yıllardır üst seviye kalitede hizmet sunan bir ajans olarak Instagram takipçi satın alma dalında ön plana çıkıyor. Servis suratı ve kalitesi ile tanınan bu firma, şifresiz Instagram takipçi satın alma hizmetiyle dikkat çekiyor.

Kullanıcılara inançlı ödeme imkanı sunarak havale yahut kredi kartı üzerinden PayTR aracılığıyla Instagram takipçi satın alma hizmeti veriyor. Bilhassa hesap şifresi talep etmemeleri ve şifresiz Instagram takipçi hizmeti sunmaları kullanıcı güvenliği açısından kıymetli bir avantaj sağlıyor.

Firmanın en dikkat çeken özelliklerinden biri asla bot takipçi göndermemesi olurken, Türk takipçi hizmetlerine olan itimadı nedeniyle etkin olmayan, bot hesapları kullanıcılara göndermediklerini vurguluyorlar.

Ayrıca takipçi transferlerinde rastgele bir sorun yaşanması durumunda şartsız para iade garantisi sunmaları da kullanıcılar için değerli bir garanti oluyor ve çok seviliyor. Paket ayrıntılarını incelediğimizde, kullanıcılara fazladan takipçi ikram etmeleri dikkat çekiyor.

Aldığınız paketin neredeyse yarısı kadar ekstra takipçi gönderdiklerini argüman ediyorlar. 1000 adet Türk takipçi satın aldık ve Shopier inançlı ödeme sistemi ile sağlanan hizmet, 11 dakika üzere kısa bir müddette organik ve Türk takipçilerin hesabı takip etmeye başladığını gösterdi.

4. Sosyaldigital.com

SosyalDigital, Instagram beğeni ve Türk takipçi satın alma hizmetlerinde tanınan ve etkin olarak kullanılan bir site olarak öne çıkıyor. İncelediğimizde, kullanıcı dostu tasarımı ve yenilikçi hizmet anlayışı ile dikkat çekiyor.

%100 Türk ve etkin gerçek takipçi hizmetini en güzel biçimde sunan firmalardan biri olan SosyalDigital Instagram takipçi satın alma hizmetini daha da kolaylaştırmak ismine süratli sipariş modülü sunuyor. Müşterilerin saniyeler içerisinde siparişlerini tamamlamalarına imkan sağlıyor.

Havale/EFT ve kredi kartı ile Instagram takipçi satın alma hizmetinin yanı sıra, taşınabilir ödeme ile takipçi satın alma imkanı da sunması, farklı ödeme tekniklerini destekleyerek kullanıcılara esneklik sağlıyor. Ayrıyeten site üzerinde Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S) kısmı de yer alıyor.

Kullanıcıların merak edebileceği soruları ayrıntılı bir halde yanıtlıyor ve bilgilendirici bir kaynak oluşturuyor. SosyalDigital’in paket ayrıntılarını incelediğimizde, Türk takipçi hizmetlerinde rekabetçi fiyatlar sunduğunu görüyoruz.

Ayrıca her siparişte %5 fazladan gönderim yaparak müşterilere ekstra avantajlar sunmaları, kullanıcıların hesaplarını daha tesirli bir biçimde büyütmelerine yardımcı oluyor.

5. Toplumsal.Network

Sosyal.Network, Instagram takipçi satın alma konusunda sağlam ve tesirli hizmet sunan bir platform olarak öne çıkan ve en güzel takipçi satın alma siteleri listemizde yer alan bir öbür platform. Bilhassa sunduğu fiyat avantajları, süratli teslimat ve kaliteli takipçi sağlama hususlarıyla beğeni topluyor.

Oldukça geniş bir hizmet seçeneği bulunması ve pek çok farklı toplumsal medya platformu için pek çok farklı satın alma seçeneği sunması sağlam ve kaliteli seçenekler ortasında yer almasıyla birlikte onu tanınan kılıyor.

Kullanıcılara tatmin edici bir tecrübe sunuyor ve satın aldığımız hizmetin kısa müddette hesabımıza meselesiz bir halde ulaşmasıyla da hakkında yapılan olumlu yorum ve değerlendirmeleri kanıtlıyor.

En Düzgün Takipçi Satın Alma Sitesi Hangisi?

Değerlendirme ve gerçek vakitli incelemeler, 10’dan fazla kriteri baz olarak oluşturduğumuz test sonrası en düzgün takipçi satın al siteleri; Sosyalify.com, Sosyora.com, Instaavm.com, Sosyaldigital.com, Toplumsal.network olarak sıralanmıştır. Toplumsal medyada takipçi satın alma gereksiniminizi bahsettiğimiz emniyetli takipçi satın alma siteleri ile süratli ve telafili biçimde giderebilirsiniz.

En Uygun Takipçi Satın Al Hizmeti Veren Siteleri Nasıl Belirledik?

Takipçi satın alma siteleri sıralaması oluştururken pek çok konuya dikkat edildi ve bütünüyle en kaliteli hizmeti alabileceğiniz ve güvenilirliği konusunda sorun yaşamayacağınız siteleri bulabilmek için gerçek kullanıcı yorumlarından hizmet değerlendirmelerine, kaliteli bir hizmet için sahip olduklarına kadar kapsamlı bir kıymetlendirme sonucunda bu sıralama oluşturuldu.

Sıralama oluştururken dikkate aldığımız faktörler şunlar oldu.

 • İlk olarak sitenin emniyetli olup olmadığını değerlendirildi. Kullanıcı yorumları, incelemeler ve forumlardaki geri bildirimler dikkatlice incelendi.
 • Güvenlik sertifikaları ve ödeme yolları incelendi ve muteber olduğundan emin olundu.
 • Fiyatlar konusunda rekabet avantajı olan siteleri araştırıldı ve hem uygun fiyatlı hem de kaliteli hizmet sunan siteler belirlendi.
 • İyi bir müşteri takviye hizmeti sunup sunmadığı değerlendirildi. Sorularınıza süratli ve tesirli karşılıklar verildiği incelendi.
 • İade siyaseti ve takipçi kaybı durumundaki garanti kuralları üzere hususlar incelendi. Müşteri memnuniyetini ön planda tutma eforları karşılaştırıldı.
 • Takipçi satın aldığınızda bu takipçilerin organik ve gerçek görünmesi konusunda sitelerin ne kadar başarılı olduğu değerlendirildi.
 • Kullanıcı incelemeleri ve referanslar ile sitenin geçmiş performansı değerlendirildi.
 • Hangi toplumsal medya platformlarında hizmet verdiklerini incelendi.
 • Sitelerin müşteriye karşı şeffaf olmaları konusuna dikkat edildi.
 • Uzun müddettir hizmet veren ve kesimde deneyimli olan siteler tercih edildi.
 • Sitelerin hizmet kuralları, saklılık siyasetleri ve yasal ihtarları dikkat edilirken tüm gereklilikleri karşıladıklarından emin olundu.

Instagram Takipçi Satın Alma Sağlam mi?

Instagram takipçi satın alma hizmeti kullanıcıların profil etkileşimini artırmak ve daha fazla kitleye ulaşmak gayesiyle sıklıkla başvurdukları bir sistem. Lakin bu hizmeti sağlayan birçok site ortasında sağlam olmayan seçenekler de bulunuyor.

Güvenilir ve kaliteli bir hizmet sağlayıcısı seçmek kıymet arz ediyor. Güvenilir takipçi satın alma hizmetinin temelini emniyetli bir platformdan hizmet almak oluşturuyor. En emniyetli takipçi satın alma sitesi seçenekleri de yaptığımız değerlendirmeler sonucunda üstte yer alıyor.

Güvenilir bir hizmet sağlayıcısı hesabınıza organik ve gerçek takipçiler ekler. Profilinizin daha etkileşimli ve sağlam görünmesini sağlar. Düzmece takipçiler ekseriyetle bot hesaplar olduğu için uzun vadede size ziyan verebilir.

Müşterilerinin hesap güvenliğine ve kapalılığına değer verir. Kullanıcı bilgilerinin inançta olduğunu bilmek, takipçi satın alırken kullanıcılar için değerli bir faktördür. Ayrıyeten müşteri memnuniyetini ön planda fiyat ve güçlü bir müşteri takviye grubu ile hizmet verir.

Takipçi artışını doğal ve gerçekçi bir formda sunan sağlam siteler sayesinde ani ve çok takipçi artışları ile Instagram algoritmaları tarafından kuşku ile karşılanmazsınız. Hasılı emniyetli bir Instagram takipçi satın al sağlayıcısı ile bu hizmeti almak epey sağlamdır.

Takipçi Satın Almanın Faydaları

Sosyal medya platformları için takipçi satın almanın pek çok değerli yararı bulunuyor ve bu yararlar sadece bireyler için değil işletmeler için de epey değer arz ediyor. Takipçi satın almanın faydaları ortasında şunlar dikkat çekiyor.

 • Takipçi sayısını artırmak hesap etkileşimini artırır. Daha fazla takipçi, paylaşımlarınızın daha çok beğeni, yorum ve paylaşım almasına katkıda bulunur.
 • Takipçi sayınızın artması içeriklerinizin daha geniş bir kitleye ulaşmasını sağlar. Hesabınızın popülerliğini artırabilir ve daha fazla şahsa ulaşmanızı sağlar.
 • Daha fazla takipçi hesabınızın emniyetli ve etkileşimli olduğu izlenimini yaratır ve bu da markanızı yahut ferdî hesabınızı daha cazip kılar.
 • Popüler bir toplumsal medya hesabı markaların ve şirketlerin size işbirlikleri ve sponsorluk teklifleri yapma mümkünlüğünü artırır ve influencer pazarlaması alanında fırsatlar yaratabilir.
 • Daha fazla takipçi şayet bir işletme hesabınız varsa eserlerinizi tanıtma ve satışlarınızı artırma potansiyelini taşır. Tıpkı vakitte web sitenize yönlendireceğiniz trafikte artış sağlayabilir.
 • Hedeflediğiniz takipçiye bu hizmet sayesinde saatler içerisinde ulaşabilirsiniz. Böylelikle organik olarak aylar boyunca takipçi artırmak için uğraşmazsınız.
 • Sosyal medya hayli rekabetçi bir ortamdır ve takipçi satın alarak süratle rakiplerinizden sıyrılıp öne çıkarak daha çok dikkat çekebilirsiniz.

Takipçi Satın Alma Süreci Nasıl Yapılır?

Hedef kitle odaklı sağlam instagram takipçileri satın almaya karar verdiyseniz, üstteki Türkiye’nin en düzgün takipçi satın al site seçimini gerçekleştirdiğimiz internet siteleri üzerinden aşağıdaki adımları takip ederek organik takipçi satın alım sürecinizi tamamlayabilirsiniz;

 1. Takipçi satın almak istediğiniz siteye giriş yapınız.
 2. “Hizmetler” listesinden hangi platformda takipçi satın almak istediğinizi seçiniz.
 3. Takipçi kategorisinden kendinize kitle belirleyiniz ( Türk Takipçi, Düşmeyen Takipçi, Yabancı Takipçi vb )
 4. Sonrasında size sunulan paketler içerisinden hesabınıza uygun olan takipçi ölçüsünü seçerek “Satın Al” butonuna basarak devam ediniz.
 5. Sizden takipçileri satın alacağınız hesabın kullanıcı ismini ve linkini girmenizi isteyecektir. Bu alana Instagram kullanıcı ismi ya da profil linkinizi giriniz.
 6. Siparişinizin muvaffakiyet ile sizlere ulaşabilmesi için başka bilgileri doldurup ödeme yolları ortasından size uygun olan ödeme methodunu seçip ödemeye geç butonuna basınız.
 7. Gelen ekranda PAYTR muteber 3D Secure alt yapısı ile ödemenizi tamamlayınız.

Ödeme sürecini itimatla tamamlamanızın akabinde otomatik olarak takipçi satın alma süreci tamamlanmış, profilinize kısa müddet içerisinde yansımaya başlayacak takipçi satın alma sürecini tamamlamış olacaksınız. Lakin bu süreç öncesinde hesabınız herkese açık olmalı, profiliniz kapalı olmamalıdır.

Takipçi Satın Alma Yasal mı?

Takipçi satın almak toplumsal medya platformlarının hizmet şartlarına alışılmamıştır. Lakin bu hususta rastgele bir yasal düzenleme bulunmamakta ve kaliteli bir hizmetle birlikte platform algoritmasının fark etmemesi halinde rastgele bir riski bulunmamaktadır.

Sosyal medya platformları kullanıcıların organik olarak takipçi kazanmasını teşvik etmekte ve bu tıp etkileşimlerin gerçek ve doğal olmasını istemektedir. Takipçi satın almak platformların algoritmalarını ve hizmet şartlarını ihlal etse de kaliteli bir hizmet sorun teşkil etmemektedir.

Takipçi satın al süreçleri toplumsal medya platformları tarafından tespit edildiğinde hesap kapatma yahut başka yaptırımlara yol açabilmektedir. Toplumsal medya hizmet şartlarını ihlal etmekten kaçınmak için emniyetli ve kaliteli hizmet sağlayıcılarını tercih etmek gerekmektedir.

Takipçi Satın Alırsam Ne Olur?

Günümüzde dijital dünyada varlık göstermek ve etkileşim sağlamak giderek daha değerli hale geliyor. Toplumsal medya platformları bireylerin, markaların ve işletmelerin kitlelere ulaşması için güçlü araçlar sunuyor.

Peki, bu amaçlara ulaşmak için neler yapabilirsiniz? Takipçi satın almanın size ve hesabınıza sağladığı artılar şöyledir.

 • Sosyal medya takipçi satın almak hesabınızı süratle büyütmek ve potansiyel takipçilerle etkileşime geçmek için eksiksiz bir başlangıç ​​noktası olabilir.
 • Organik büyümeyi tetikleyerek hesabınızın daha geniş bir kitleye ulaşmasına imkan tanır.
 • Bir hesapta yüksek sayıda takipçi, profilinizin muteber ve prestijli olduğu izlenimini yaratır. Beşerler ekseriyetle tanınan ve çok takipçili hesaplara daha fazla güvenirler, bu da sizin marka yahut şahsî hesabınızın daha fazla dikkat çekmesini sağlar.
 • Sosyal medya takipçi sayınızdaki artış, diğerlerine sizin tanınan ve bedelli bir içerik sağladığınızı gösterir. Hesabınızın toplumsal delilini oluşturarak yeni takipçilerin ilgisini çeker.
 • Takipçi sayınızdaki artış içerikleriniz üzerinde daha fazla etkileşim almanıza neden olur. Daha fazla beğeni, yorum ve paylaşım manasına gelir, böylelikle hesabınızın organik olarak büyümesine katkıda bulunur.
 • Sosyal medya platformlarındaki reklam ve işbirliği fırsatları çoklukla takipçi sayısıyla bağlantılıdır. Daha yüksek bir takipçi sayısı, markaların ve işletmelerin dikkatini çekerek size işbirliği teklifleri sunma mümkünlüğünü artırabilir.

Instagram Takipçi Satın Almak Algoritmayı Bozar mı?

Instagram takipçi satın almak platformun algoritmasını olumsuz tarafta etkileyebilir. Instagram kullanıcıların içeriklerini daha geniş bir kitleye ulaştırmak için karmaşık bir algoritma kullanır ve bu algoritma, etkileşimler, paylaşımlar, beğeniler, yorumlar ve takipçi sayısı üzere faktörlere dayanır.

Takipçi satın almak gerçek etkileşim olmaksızın yapay bir takipçi artışına neden olur ve bu durum Instagram algoritmasının, içeriğinizi gerçek ve etkileşimli bir kitleyle paylaşmanıza odaklanan organik büyümeye daha az öncelik vermesine yol açabilir.

Ancak gerçek profillerden oluşan ve organik görünümlü kaliteli bir Instagram takipçi satın al hizmeti platform algoritması tarafından fark edilmeyeceği için bireyler bu hizmetten sıkıntısız bir halde yararlanarak algoritma bozulmadan popülerliğini süratle artırabilir.

Takipçi Satın Almak Etkileşimi Düşürür mü?

“Takipçi satın almak etkileşimi düşürür mü?” sorusuna karşılık olarak; Takipçi satın al hizmetleri için en düzgün siteleri tercih ederek gerçek, etkileşimli ve organik görünümlü bir hizmet almak, etkileşimi değerli ölçüde artırır.

Ancak bot yahut düzmece hesaplarla hizmet veren sitelerden hizmet tercih edildiğinde bu takipçiler sadece sayı olarak bulunup rastgele bir etkileşim sağlamayacakları için etkileşimi düşürür. Kişi ve işletmelerin bu nedenle gerçek takipçili hizmetleri tercih etmesi etkileşim açısından çok değerlidir.

10.000 Takipçi Kaç TL?

Günümüzde pek çok hizmet sağlayıcısı bulunmakta ve bu sağlayıcıların sunduğu fiyatlar da siyasetlerine nazaran hayli farklılık gösterebilmektedir. Bilhassa rekabeti yüksek bir alan olduğu için pek çok platform çoklukla başkalarından daha uygun fiyatlarla hizmet verme eğilimindedir.

“10000 takipçi kaç TL?” sorusu da en çok merak edilen sorulardan biri olsa da bireylerin farklı sitelerde farklı fiyatlarla karşılaşabilmesi mümkündür. Bilhassa güvenilirliğinden ve kalitesinden emin olduğunuz bir platformda birbirine yakın fiyatlarla düzgün bir hizmet alabilirsiniz.