Uygun fiyatlı Vivo TWS 3e Türkiye pazarına giriyor!

Uygun fiyatlı Vivo TWS 3e Türkiye pazarına giriyor!

Vivo, uygun fiyatlı yeni bir gerçek kablosuz kulaklık çifti üzerinde çalışıyor üzere görünüyor. Kelam konusu kulaklıklar, Vivo TWS 3e modeli olup, global piyasaya sunulmasına yakın olabilir. Bu hafta başında diğer bir sertifikasyon platformunda da görüldü, işte tüm ayrıntılar.

Vivo TWS 3e, SIRIM veritabanında ortaya çıktı. Çinli teknoloji devinin yaklaşmakta olan TWS 3e modeli birinci olarak Endonezya sertifikasyon platformu SDPPI’de fark edildi. Artık ise kulaklıklar, Malezya’nın SIRIM veritabanında görüldü. Çevrimiçi listeye bakıldığında, Vivo TWS 3e’nin XE W30 model numarasıyla yer aldığı görülebiliyor. Öbür yandan, SDPPI sertifikasyonu ise CAR W30 model numarasıyla listelemişti.

Uygun fiyatlı Vivo TWS 3e Türkiye pazarına giriyor!

Her iki sertifikasyon müşahedesinin de aygıtın yakında global pazara sunulabileceğine işaret ettiği düşünülüyor. Bunlar muhtemelen tıpkı aygıt ve model numaraları bölgelere nazaran farklılık gösteriyor olabilir. İsminden de anlaşılacağı üzere, bu aygıt Vivo TWS 2e modelinin direkt halefi. Hasebiyle, selefinden iyileştirmeler bekleyebiliriz. Bilgilendirme emelli, TWS 2e modeli 12.2mm bas şoförleri, DeepX 2.0 Stereo Ses efektleri, Google Süratli Eşleştirme ve daha birçok bilhassa piyasaya sürülmüştü.

Çift mikrofonlu gürültü iptali sunan kulaklık, Bluetooth 5.2 aracılığıyla çoklu kontağa müsaade veriyor. Kulaklıklar, tek bir tam şarjla 7.6 saate kadar çalışabiliyor ve şarj kutusu sayesinde ses oynatma mühleti 30 saate kadar çıkıyor. Bu kablosuz kulaklıklar hakkında daha fazla bilgi edindiğimizde güncellemeleri paylaşmaya devam edeceğiz.