TV'ler için Spotify kıymetli bir güncelleme alıyor

TV’ler için Spotify kıymetli bir güncelleme alıyor

Ana sayfada bir “Şimdi Yürütülüyor Görünümü” bulunacak ve en son oynatılan içeriğe kısayollar eklenecek. TV uygulaması tıpkı vakitte taşınabilir uygulamada bulabileceğinize misal biçimde ana ekrandaki dinleme geçmişinize nazaran yeni müzikler ve podcast’ler önerecek.

TV uygulamasının ana sayfası sırf farklı görünmekle kalmıyor. Artık farklı Spotify hesapları ortasında da daha kolay geçiş yapabilirsiniz. En son etkin olan profil her vakit ekranın sağ üst köşesinde görünecek. Oturma odasında bir TV’yi paylaştığınızı ve annenizin çalma listesini dinlemeyi bırakmak istediğinizi varsayalım; artık geçiş yapmak istediğinizde eşleştirilmiş bir hesabın profil fotoğrafını seçebileceksiniz.

TV’ler için Spotify kıymetli bir güncelleme alıyor

Eskiden uygulama aracılığıyla TV’nizde müzik dinlediğinizde sırf sıradaki şarkıyı görebiliyordunuz. Ancak artık bir sonraki oynatmak istediğinizi seçmek için “Oynatma Kuyruğu” aracını kullanabilirsiniz. Ayrıyeten artık TV’nizde karanlık modu açabilirsiniz; bu, bir sonraki konut partinizde seçilmiş bir oynatma listesini yayınlayabileceğiniz ve görselleri ve ekran parlaklığını en aza indirebileceğiniz manasına geliyor.

Yeni Spotify TV uygulama güncellemeleri, uygulamayı desteklenen Akıllı TV’lerde, oyun konsollarında ve medya akış aygıtlarında kullanan fiyatsız ve premium abonelere sunulacak. Kullanıcı tecrübesini büyük ekranda yine canlandırma uğraşı çok da şaşırtan değil. Spotify, telefonunuzu kullanmadığınız vakitlerde akışı daha keyifli hale getirmek maksadıyla bu yılın başlarında Masaüstü uygulaması için misal güncellemeler yayınladı.