Stranger Things Dead by Daylight'a geri dönüyor

Stranger Things Dead by Daylight’a geri dönüyor

The Upside Down’a girebilir ve Killer The Demogorgon’a karşı Hayatta Kalanlar Nancy Wheeler yahut Steve Harrington olarak oynamayı seçebilirler.

Behavior Interactive, Dead By Daylight ve Stranger Things geçişini A Nightmare on Elm Street ve The Texas Chainsaw Massacre üzere başka kaygı işbirliklerinin akabinde birinci olarak 2019’da yayınlamıştı. Lakin lisans 2021’de sona erdi ve hayranların Netflix’in mukaveleyi yenilemesi istikametindeki ricalarına karşın, diziden ilham alan idare heyeti ve karakterler ayrıldı.Oyuna esasen sahip olan herkes hala Nancy yahut Steve olarak oynamaya devam edebiliyordu lakin rastgele bir güncelleme yahut ek satın alma mevcut değildi.

Stranger Things Dead by Daylight’a geri dönüyor

Şimdi, Stranger Things kısmı bir sefer daha “Hawkins Ulusal Laboratuvarı’ndan Yeraltı Kompleksi Haritası ve şiddetli bir gazeteci olan Nancy Wheeler ve eski bir lise sportmeni olan Steve Harrington’dan oluşan ikonik Survivor ikilisi de dahil olmak üzere” herkesin erişimine açık. Oyuncular ayrıyeten oyun içi mağazadan Demogorgon eşyaları da dahil olmak üzere yeni kıyafetler alabilecekler.

Her daim korkutucu olan Demogorgon’dan bahsetmişken, yaratık haritada bir dizi portal üzerinden gezinebiliyor. Daha sonra, avını bulduğunda Demogorgon, işleri bitirmek için tek bir atak yapıyor. Stranger Things kısmının büyük bir kısmı birinci versiyonunu yansıtsa da şu an itibariyle ilgili muvaffakiyetler ve kupalar mevcut değil.