Sony'nin yeni kulaklıkları ortaya çıktı

Sony’nin yeni kulaklıkları ortaya çıktı

Sony PlayStation’ın yeni kulaklık modelleri Pulse Explore ve Pulse Seçkine, bu yılın başlarında duyuruldu. Fakat şirket, bu iki eserin satışına resmi olarak başlamadı. Ama artık her iki aygıt için ön siparişler resmen başladı.

Sony’nin yeni Pulse Explore kulak içi kulaklıkların ve Pulse Seçkine kulak üstü kulaklıkların sırasıyla 6 Aralık 2023 ve 21 Şubat 2023’te satışa çıkacağını resmi olarak duyurduğunu belirtmiştik. Ayrıyeten ön siparişlerin yakında başlayacağı açıklanmıştı.

Sony’nin yeni kulaklıkları ortaya çıktı

Şu anda, alıcılar bu iki ses eserini ABD, İngiltere, Fransa, Almanya ve kimi Avrupa ülkelerinde ön sipariş verebilirler. Yeni Pulse Explore kulak içi kulaklıklar, şirketin resmi PlayStation web sitesi ve seçili perakendeciler aracılığıyla ön siparişe sunulmuş durumda.

Bu yeni oyun TWS kulak içi kulaklıklar düşük gecikme vadeli ses sunuyor ve 199.99 Amerikan Doları fiyatla ön siparişe açıldı. PlayStation Link sayesinde, bu aygıt PlayStation 5, PC yahut Mac’e bağlanabilir. Öte yandan, Sony Pulse Seçkine kulaklık, geri çekilebilir bir mikrofon çubuğu ile geliyor ve ayrıyeten AI dayanaklı gürültü reddi özelliğine de sahip. Bu kablosuz kulaklıklar rastgele bir Bluetooth destekleyen aygıta bağlanabilir ve Şubat ayındaki lansmanından evvel 149.99 Amerikan Doları fiyatla ön siparişe sunulmuş durumda.