Tecno Spark 20C'nin özellikleri netleşti

Tecno Spark 20C’nin özellikleri netleşti

Tecno, yakında yeni Spark 20 serisi akıllı telefonlarını tanıtmaya hazırlanıyor. Lakin resmi bir duyurudan evvel, Spark 20C’nin ön tasarımı ve temel özellikleri bir online listeleme aracılığıyla açığa çıktı. İşte tüm ayrıntılar.

Yakında piyasaya sürülecek olan Spark 20C, Google Play Konsol veritabanını ziyaret etti. Online listeleme, aygıtın BG7n model numarasını taşıdığını doğruladı. Kelam konusu model, MediaTek Helio P35 SoC ve 4GB RAM ile tespit edildi. Öbür bir deyişle, akıllı telefon sadece 4G takviyeli bir aygıt. Google Play Konsol, aygıtın kutudan Android 13 işletim sistemiyle çıkacağını ortaya koydu.

Tecno Spark 20C’nin özellikleri netleşti

Cihazın ön yüzünde, kenarlarda ve üstte besbelli çerçeveler ve altta kalın bir çene bulunan HD+ bir ekran bulunuyor. Ekran, ayrıyeten selfie kamerası için ortada hizalanmış bir delikli kesite de konut sahipliği yapıyor. Sağ tarafta güç düğmesi ve ses denetim tuşları görülebiliyor. Google Play Konsol‘daki Spark 20C özellikleri, aygıtı Helio P35 ve 4GB RAM ile listeleyen evvelki bir GeekBench sertifikasıyla uyumlu.

Tecno’nun bu akıllı telefonu yakında tanıtması bekleniyor, zira aygıt kısa bir müddet evvel FCC sertifikasyonunda da ortaya çıktı. Bu görünüm, yeni uygun fiyatlı el aygıtının canlı manzaralarını de paylaştı. Daha fazla bilgi ortaya çıktıkça güncellemeler sağlamaya devam edeceğiz.