Sony Pulse Explore bir kere daha ortaya çıktı

Sony Pulse Explore bir kere daha ortaya çıktı

Sony, Ağustos ayında PlayStation 5 için özel olarak tasarlanmış yeni donanım eserleri olan Pulse Explore kulak içi kulaklıkları ve Pulse Seçkine kulak üstü kulaklıklarını tanıttı. Bu ses aygıtları hakkında tasarım ve temel özelliklerle ilgili ayrıntılar başlangıçta paylaşıldı. Lakin Pulse Explore kulak içi kulaklıkların ön siparişleri yeni yeni açılmış bulunuyor. Hem Pulse Explore kulak içi kulaklıklar hem de Pulse Seçkine kulak üstü kulaklıklar, yakın bir vakitte piyasaya sürülecekleri izlenimini veren Bluetooth SIG sertifikasyon veritabanında görüldü.

Pulse Explore kulak içi kulaklıklar ve Pulse Seçkine kulak üstü kulaklıklar, sırasıyla “CFI-ZWE1” ve “CFI-ZWH2” model numaralarıyla Bluetooth SIG sertifikasyon platformunda yer alıyor. Bu aygıtlar oyun kategorisinde listelenmiş olup, her iki aygıtın da irtibat dayanağı için Bluetooth versiyon 5.3 özelliğine sahip olduğu belirtiliyor.

Sony Pulse Explore bir sefer daha ortaya çıktı

Pulse Explore Kulak İçi Kulaklıklar, PlayStation için tasarlanmış premium kablosuz kulak içi kulaklıklardır ve kayıpsız ses kalitesi ile düşük gecikme mühletine öncelik vermektedirler. AI takviyeli çift mikrofonlarla gelen kulaklıklar, art plan gürültüsünü engellemek için gelişmiş gürültü reddi sunmaktadır ve şarj kabı içermektedir. Fiyatı 199$ olarak belirlenen kulaklıklar, ABD, İngiltere, Fransa, Almanya, Avusturya, Belçika, Lüksemburg, Hollanda, İtalya, İspanya, Portekiz, Japonya, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda da dahil olmak üzere çeşitli bölgelerde ön siparişe açılmıştır.

Pulse Seçkine Kulak Üstü Kulaklık, 149,99$ fiyat etiketiyle sunulan gelişmiş bir PlayStation kulak üstü kulaklığıdır. Kayıpsız ses kalitesi ve AI takviyeli gürültü engelleme özellikleri sunan kulaklık, net bağlantı için geri çekilebilen bir bom mikrofona sahiptir ve depolama ve şarj için bir şarj yuvasını içermektedir.