Samsung S Pen Creator Edition satışa sunuldu

Samsung S Pen Creator Edition satışa sunuldu

Samsung, kullanıcıların yaratıcılığını bir üst seviyeye taşıyacak yeni bir aksesuarı Amerika Birleşik Devletleri’nde piyasaya sürdü. S Pen Creator Edition ismi verilen bu yenilikçi stilus kalem, evvelki modellere nazaran daha geniş bir çapa sahip olup, 0.99 mm kalınlığında bir gövdeye sahip. Bu yeni tasarım, yüksek hassasiyetli eğim algılama özelliğiyle birleştiğinde, kullanıcıların yazı yazmalarından fotoğraf çizmelerine kadar geniş bir yelpazede keskin ve yanlışsız hareketler yapabilmelerine imkan tanıyor. Ergonomik tasarımı ise uzun periyodik kullanımlarda dahi konforlu bir tecrübe vadediyor.

S Pen Creator Edition, klasik stilus kalem dizaynına çağdaş bir dokunuş katıyor ve Apple Pencil’ı andıran USB Tip-C şarj bağlantı noktası ile donatılmış. Bu stilus şu anda yalnızca ABD’de satışa sunulmuş durumda, başka pazarlarda ne vakit mevcut olacağına dair şimdi bir bilgi yok.

Samsung S Pen Creator Edition satışa sunuldu

Samsung’un Galaxy S21 Ultra ve daha üst modelleri, Galaxy Note 10 ve daha yeni versiyonları, Galaxy Tab S serisi ve S Pen özellikli PC’ler dahil olmak üzere birçok aygıtıyla uyumlu olan bu stylus, Galaxy Z serisi akıllı telefonlarla – örneğin Galaxy Z Flip 5, Fold, Flip 4, Fold 4, Fold 5 üzere – uyumlu değil.

Samsung ayrıyeten Kore’de Galaxy Buds FE için Toy Story temalı kılıflar tanıttı. Bu kılıflar tıpkı vakitte Galaxy Buds 2 ve Galaxy Buds 2 Pro modelleri ile de uyumlu olarak kullanılabiliyor.