Samsung Galaxy XCover 7 sağlamlığıyla piyasayı sallayacak!

Samsung Galaxy XCover 7 sağlamlığıyla piyasayı sallayacak!

Güney Koreli teknoloji devi, yakında Galaxy XCover 7 isimli sağlam akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu yeni akıllı telefon, kimi sızıntılar ve kamu sertifikaları sayesinde şimdiden internet üzerinde dolaşıyor.

Bir mühlet evvel BIS Hindistan’da göründükten ve Hindistan lansmanını birinci defa onayladıktan sonra, Galaxy XCover 7, GCF sertifikasyonundan SM-G556B model koduyla geçti.

Samsung Galaxy XCover 7 sağlamlığıyla piyasayı sallayacak!

Samsung Galaxy XCover 7‘nin tasarımı yakın vakitte sızdırıldı ve daha düzgün kavrama ve şok emilimi için oluklu art paneli sergiledi. Ayrıyeten, çift LED flaşlı tek bir art kamera ve yan tarafta bir XCover fizikî butonu görülüyor. Hatta çıkarılabilir bir pil paketi bile içeriyor. Geekbench listesine nazaran, akıllı telefon 8 GB RAM ile eşleşen Dimensity 6100 Plus yonga setiyle gelecek ve kutudan Android 14 ile çıkacak.

MIL-STD-810H uyumlu olacak ve IP68 toz ve suya dayanıklılık sunacak. Samsung XCover 6 Pro, yaklaşık 49.999 Hindistan Rupisi’ne denk gelen 599$ fiyatla piyasaya sürüldü. Hâlefi muhtemelen benzeri bir fiyat noktasında satışa sunulacak.