Samsung Galaxy S24 Ultra yeni bir S Pen ile gelecek

Samsung Galaxy S24 Ultra yeni bir S Pen ile gelecek

Samsung’un merakla beklenen Galaxy S24 serisi, önümüzdeki yılın başlarında tanıtılacak. Bu amiral gemisi aygıtlar hakkında çeşitli duyumlar almıştık, ama artık yeni bir sertifika, serinin tepesinde yer alan Galaxy S24 Ultra modeliyle eşleşecek olan S Pen stilusunu işaret ediyor.

Samsung Galaxy S24 Ultra için S Pen sertifikalandı Bilgilendirme emeliyle, Galaxy S24 serisi, standart Galaxy S24, Galaxy S24+ ve Galaxy S24 Ultra modellerinden oluşuyor. Galaxy S23 Ultra’da olduğu üzere, Galaxy S24 Ultra modelinin de şirketin S Pen’i olan adanmış bir stilusla piyasaya sürülmesi bekleniyor. Lakin rastgele bir resmi duyurudan evvel, akıllı telefonun S Pen’i Bluetooth SIG web sitesinde tespit edildi.

Samsung Galaxy S24 Ultra yeni bir S Pen ile gelecek

Samsung Galaxy S24 Ultra için S Pen Çevrimiçi listeye bakıldığında, veritabanı, Galaxy S24 Ultra’nın S Pen’inin EJ-PS928 model numarasını taşıdığını gösteriyor. Bu S Pen modeli, Galaxy S24 Ultra ile ilişkilendirilen SM-S928 stilus ile birebir. Bluetooth sertifikası, S24 Ultra’nın bir S Pen içereceğini teyit ediyor lakin stilus yahut akıllı telefonla ilgili diğer detayları ortaya çıkarmıyor.

Yeni jenerasyon bir akıllı telefon olduğundan, en son S Pen’in dizaynında iyileştirmeler yahut özelliklerine yahut fonksiyonlarına eklemelerle gelmesi bekleniyor. Bugün (3 Kasım 2023) daha evvel, Galaxy S24 serisinin mümkün lansman tarihi ve premium serinin sızdırılan renk seçenekleri hakkında da bilgi verdik. Galaxy S24 Ultra’nın başka iki modelle birlikte 17 Ocak’ta piyasaya sürülmesi ve özel bir Altın rengi seçeneği ile sunulması bekleniyor. Samsung geçtiğimiz ay S Pen’in Creator Edition’ını da duyurdu, bu nedenle S24 Ultra‘nın S Pen’inde de kimi yeni özellikler görebiliriz.