Samsung Galaxy S24 Serisinin tanıtım tarihi belirli oldu

Samsung Galaxy S24 Serisinin tanıtım tarihi belirli oldu

Teknoloji dünyasının merakla beklediği Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S24 Serisinin tanıtım tarihi sızdırıldı. Kesimde emniyetli sızıntılarıyla bilinen Tarun Vats, Galaxy S24 serisinin 17 Ocak’ta düzenlenecek olan Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılacağını duyurdu.

17 Ocak’taki aktiflikte tanıtılacak olan Galaxy S24 serisi, tanıtımın çabucak akabinde ön siparişe sunulacak. Modellerin birinci teslimatları ise 26 ile 30 Ocak tarihleri ortasında gerçekleşecek. Bu müddet zarfında ön sipariş veren kullanıcılar, Galaxy S24 Serisinin en yeni özelliklerini ve dizaynını birinci deneyimleyenler ortasında yer alacaklar.

Samsung Galaxy S24 Serisinin tanıtım tarihi belirli oldu

30 Ocak itibariyle ise Samsung Galaxy S24 serisinin genel satışları başlayacak. Kullanıcılar, bu tarihten itibaren Samsung’un resmi satış kanalları ve muhakkak perakende noktalarından Galaxy S24, Galaxy S24 Plus ve Galaxy S24 Ultra modellerine sahip olabilecekler.

Samsung’un yeni amiral gemisi serisi, yeniden üst seviye özelliklerle donatılmış olacak. Gelişmiş kamera teknolojisi, yüksek performanslı işlemciler ve şık dizaynıyla Galaxy S24 serisinin, teknoloji tutkunlarının ilgisini çekeceği öngörülüyor. Samsung’un Galaxy Unpacked aktifliği, her vakit olduğu üzere büyük bir heyecanla bekleniyor. Galaxy S24 ailesi haricinde daha pek çok aygıtın yeniden bu aktiflikte ortaya çıkacağı tabir ediliyor.