Epic Games parasız verdiği oyunu otomobil fiyatına çıkardı!

Epic Games parasız verdiği oyunu otomobil fiyatına çıkardı!

Epic Games, tanınan dijital oyun platformlarından biri olarak biliniyor. Fakat şirketin geçtiğimiz günlerde yaptığı bir yanılgı kullanıcıları şaşırttı. Suicide Squad: Kill the Justice League isimli oyun, bir müddet evvel kazara fiyatsız hale getirilmiş, lakin Epic Games daha sonra bu durumu düzeltmişti.

Oyunun fiyatsız yapılmasının akabinde Epic Games, yeni bir fiyat belirlemesi yaparak kullanıcılardan bir bedel talep etti. Fakat belirlenen yeni fiyat, oyun severler ortasında büyük bir şaşkınlık yarattı.

Epic Games parasız verdiği oyunu otomobil fiyatına çıkardı!

Epic Games, Suicide Squad: Kill the Justice League oyununun yeni fiyatını tam 1 milyon TL olarak belirledi. Fiyatın uzun müddet tıpkı kalması, kullanıcılar ortasında yanlışlık olduğu konusunda spekülasyonlara neden oldu. Birçok kişi, bu türlü bir fiyat belirlemenin gerçek olmadığını ve bir kusur sonucu ortaya çıktığını düşündü. Epic Games ise şimdi bahisle ilgili resmi bir açıklama yapmış değil.

Oyun severler, toplumsal medyada ve oyun platformlarında bu olaya dair çeşitli yorumlar yaparken, Epic Games’in bu tuhaf durum karşısında nasıl bir açıklama yapacağı merak ediliyor. Şirketin kullanıcılara karşı tavrı ve oyunun gerçek fiyatı konusundaki gelişmeler oyun dünyasında geniş bir yankı uyandırmış durumda.