Samsung Galaxy S24 serisinin renk seçenekleri ortaya çıktı

Samsung Galaxy S24 serisinin renk seçenekleri ortaya çıktı

Samsung’un amiral gemisi niteliğindeki yeni akıllı telefon serisi Galaxy S24, renk seçenekleri ve dizaynlarıyla teknoloji meraklılarının ilgisini çekmeye devam ediyor.

İlk olarak, ünlü duyumcu Ice Universe’in verdiği bilgilere nazaran, Galaxy S24 serisi, Siyah, Gri, Mor, Sarı, Yeşil, Mavi ve Turuncu olmak üzere altı farklı renk seçeneği ile tüketicilerin beğenisine sunulacak. Bilhassa Galaxy S24 Ultra modelinin, altın rengi orta çerçeveye sahip özel bir altın renk seçeneği ile piyasaya sürüleceği söyleniyor. PhoneArena tarafından paylaşılan görseller, bu renk seçeneklerini gözler önüne seriyor.

Samsung Galaxy S24 serisinin renk seçenekleri ortaya çıktı

Yayınlanan taslak görsellere göz attığımızda, Galaxy S24 Ultra modelini yeni Siyah, Gri, Altın ve Mor renk seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Öbür yandan, Galaxy S24 ve Galaxy S24+ modelleri ise sırasıyla Sarı ve Mor renklerde göz alıcı bir şıklık sunuyor. Burada belirtmek gerekir ki, bu görseller resmi ya da sızdırılmış görseller değil; mevcut bilgilere ve yakın vakitteki renk sızıntılarına dayanarak hazırlanmış temsili dizaynlardır.

Samsung, Galaxy S24 serisini 17 Ocak’ta tanıtacak. Bu aygıtların lansmanına çok az bir vakit kalmışken, yakın gelecekte daha fazla dedikodu ve sızıntının ortaya çıkmasını bekleyebiliriz. Yeni amiral gemisi telefonlar hakkında ek bilgiler elde edildiğinde, güncellemelerle birlikte sizlere bilgi vermeye devam edeceğiz.