Samsung Galaxy Buds FE'ye enteresan yenilik

Samsung Galaxy Buds FE’ye enteresan yenilik

Güney Kore’de yaşayan Samsung tutkunlarına müjdeli bir haberimiz var! Samsung’un en son kablosuz kulaklığı Galaxy Buds FE için, Pixar’ın sevilen animasyon sineması Oyuncak Öyküsü’nden ikonik karakterlerle süslenmiş, hudutlu sayıda bir paket çıktı. ‘Galaxy Buds FE Oyuncak Hikayesi’ temalı bu özel paket, G Market üzerinden 6’sı prestijiyle satışta.

‘Lotso Ayıcık’ ve ‘Hamm Domuzcuk’ esinlenilmiş bu iki şirin kılıf tasarımı, koleksiyonluk üzere duruyor. ‘Lotso Ayıcık’ temalı kılıf 39.600 won (yaklaşık 30$) fiyat etiketiyle, ‘Hamm Domuzcuk’ ise 36.300 won (yaklaşık 28$) olarak belirlenmiş. Bu özel kılıflarla birlikte Galaxy Buds FE’yi alırsanız toplamda 125.900 won (yaklaşık 97$) ödemek gerekiyor; lakin 29 Kasım’a kadar geçerli olan promosyonel fiyatla 105.900 won’a (yaklaşık 82$) sahip olabilirsiniz.

Samsung Galaxy Buds FE’ye değişik yenilik

Galaxy Buds FE, faal gürültü engelleme özelliği ve güçlü basıyla etkileyici ses kalitesi vaat ediyor. Lakin gerçek çekim noktası, elbet ki Oyuncak Öyküsü temalı kılıflar. ‘Lotso Ayıcık’ kılıf koyu pembe renkte ve üzerinde sempatik bir söz bulunurken, ‘Hamm Domuzcuk’ kılıf ise yuvarlak bir yüz ve kayısı rengiyle dikkat çekiyor.

Bunların yanı sıra bu kılıflar yalnızca Galaxy Buds FE’ye has değil; ‘Galaxy Buds 2 Pro’ ve ‘Galaxy Buds 2’ ile de uyumlu. Bu kılıfları Samsung Gangnam mağazalarından ya da çevrimiçi alışveriş platformları üzerinden ayrıyeten da temin edebilirsiniz.

Samsung Galaxy Buds FE özelliklerine gelince; tüm müzik çeşitlerine hitap eden derin ve güçlü bas ses kalitesi sunuyor. Faal Gürültü İptali (ANC) ve Etraf Ses özellikleriyle ses ortamınızı hassas bir biçimde denetim edebiliyorsunuz. Gelişmiş üç mikrofon sistemine ve davetler sırasında art plan gürültüsünü azaltan yapay zeka takviyeli Derin Hudut Ağı’na (DNN) sahip bu kulaklıklar, kulaklıkta tek başına 8.5 saate varan, şarj kutusuyla birlikte ise 30 saate kadar kullanım müddeti sunuyor.