Samsung Galaxy A25 5G’nin tüm özellikleri netleşti

Samsung Galaxy A25 5G’nin tüm özellikleri netleşti

Samsung, yakında piyasaya sürülecek olan yeni Galaxy A serisi akıllı telefonlarını duyurmaya hazırlanıyor. Bu modellerden biri de resmi duyurusundan evvel sertifika alırken görülen Galaxy A25 5G.

Samsung Galaxy A25 5G, IMDA’da SM-A256E/DSN model numarası ile görüldü. Çevrimiçi listelemeye nazaran, veritabanı temel olarak NFC, Bluetooth, Wi-Fi ve 5G ağ takviyesini doğruluyor. Galaxy A25 5G, yakın vakitte GCF sertifikası alırken görüldü. Misal formda, bu ayın başlarında TUV Rheinland sertifikasını da aldı.

Samsung Galaxy A25 5G’nin tüm özellikleri netleşti

Hindistan’da aygıtın resmi takviye sayfası yayına girdi. Galaxy A25 5G’nin tasarımı da sızdırılan renderlar sayesinde ortaya çıktı. Şu ana kadar bildiklerimize nazaran, Galaxy A25 5G, ön tarafta 120Hz yenileme suratı, FHD+ çözünürlük ve 1000 nit tepe parlaklık sunan 6.5 inç Super AMOLED ekran ile gelecek. Art kısım ise dikey olarak yerleştirilmiş üçlü kamera kurulumuna sahip.

Ön tarafta 13 megapiksel selfie kamerası bulunurken, art tarafta 50 megapiksel birincil kamera, 8 megapiksel ultra geniş açılı lens ve 2 megapiksel derinlik sensörü bulunması bekleniyor. Kaputun altında, aygıtın Exynos 1280 SoC ile güçlendirilmesi öngörülüyor. Bu işlemci, muhtemelen 6GB yahut 8GB RAM ve 128GB yahut 256GB dahili depolama ile eşleştirilecek. Evvelki sızıntılar, hafızanın microSD kart yuvası aracılığıyla 1TB’a kadar genişletilebileceğini işaret ediyor.