Samsung bütçe dostu akıllı telefon modeli için gün sayıyor

Samsung bütçe dostu akıllı telefon modeli için gün sayıyor

Samsung’un merakla beklenen yeni akıllı telefonu Galaxy A05‘in Hindistan lansmanı yakın vakitte gerçekleşecek üzere görünüyor. Aygıt, yakın vakit evvel Samsung Hindistan dayanak web sayfasında görülmüştü ve artık de kullanıcı kılavuzu markanın resmi sitesinde yerini aldı.

Kullanıcı kılavuzuna nazaran telefon, damla çentikli bir ekrana ve dört tarafında bariz çerçevelere sahip olacak. Ses açma/kısma tuşları ve güç düğmesi sağ tarafta konumlanmışken, SIM kart tepsisi telefonun sol kenarında yer alıyor.

Telefonun alt tarafında USB Type-C portu, hoparlör ızgaraları ve 3.5mm kulaklık girişi bulunmakta. Ayrıyeten aygıtın art yüzünde çift kamera sensörleri ve bir LED flaş yer alıyor.

Samsung bütçe dostu akıllı telefon modeli için gün sayıyor

Güvenilir bir duyumcu, Galaxy A05‘in Hindistan’da iki farklı konfigürasyon seçeneği ile piyasaya sürüleceğini tabir etti: 4 GB RAM + 64 GB depolama ve 6 GB RAM + 128 GB depolama. Bu modellerin sırasıyla 12.499 Rs ve 14.999 Rs fiyat etiketleriyle satışa çıkması bekleniyor.

Samsung, Galaxy A05‘in Hindistan’daki resmi lansman tarihini şimdi duyurmuş değil. Lakin kullanıcı kılavuzunun şirketin web sitesinde yayınlanmış olması, lansmanın çok yakın bir vakitte gerçekleşebileceğine işaret ediyor.

Samsung Galaxy A05‘in Hindistan lansmanı hakkındaki en son gelişmeler için sizi yeni tutmaya devam edeceğiz.