Rockstar Games, heyecanla beklenen GTA 6'nın birinci fragman tarihini açıkladı

Rockstar Games, heyecanla beklenen GTA 6’nın birinci fragman tarihini açıkladı

Oyun dünyasının devi Rockstar Games, uzun vakittir heyecanla beklenen Grand Theft Auto 6 (GTA 6) oyununun birinci fragmanını ne vakit yayınlayacağını duyurdu. Rockstar Games, birebir vakitte şirketin 25. yılını kutlayacakları bu özel anıda, oyuncularına büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor.

Rockstar Games’in yaptığı açıklamada, “Gelecek ay Rockstar Games’in 25. yılını kutlayacağız. Dünya çapındaki oyuncularımızın inanılmaz takviyesi sayesinde sahiden tutkulu olduğumuz oyunlar yaratma fırsatına sahip olduk. Siz olmasaydınız, bunların hiçbiri mümkün olmazdı. Bu seyahati bizimle paylaştığınız için hepinize çok minnettarız.” sözlerine yer verildi.

Rockstar Games, heyecanla beklenen GTA 6’nın birinci fragman tarihini açıkladı

Şirketin kuruluş ideolojisine de değinen açıklamada, “Rockstar Games, 1998 yılında görüntü oyunlarının da öteki cümbüş cinsleri kadar kültür açısından vazgeçilmez olabileceği fikri üzerine kuruldu ve bu evrimin bir kesimi olma gayretlerimizde sevdiğiniz oyunları yarattığımızı umuyoruz.” denildi.

En büyük sürpriz ise GTA hayranlarını heyecanlandırdı. Açıklamada, “Aralık ayı başlarında bir sonraki Grand Theft Auto‘nun birinci fragmanını yayınlayacağımızı size duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz.” sözleri kullanıldı. Bu duyuru, GTA 6’nın birinci fragmanının bu yılın Aralık ayının başlarında yayınlanacağını doğruluyor.

GTA serisi, oyun dünyasının en tanınan ve etkileyici serilerinden biri olarak biliniyor. Serinin altıncı oyununun çıkış tarihi ve ayrıntıları uzun bir müddettir merak ediliyordu. Rockstar Games’in bu açıklaması, GTA hayranlarını büyük bir heyecan içinde beklemeye başladı.