Resident Evil 4 Remake'in iPhone sürümü hazır!

Resident Evil 4 Remake’in iPhone sürümü hazır!

Capcom, Resident Evil 4 tekrar üretiminin 20 Aralık’ta iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max’in yanı sıra M1 yahut sonraki bir yonga seti ile desteklenen iPad’ler ve Mac’ler için de geçerli olacağını duyurdu. Different Ways genişletmesi de birebir gün satışa sunulacak.

2005 imali hayatta kalma-korku klasiğinin tekrar imali, Üniversal Satın Alma dayanağına sahip olacak; münasebetiyle oyunu iPhone, iPad ve Mac’te oynamak için sadece bir sefer satın almanız gerekecek. Çapraz ilerleme de var, yani artık iMac’inizin önünde oturmak istemediğinizde koltuğunuza geçebilir ve iPhone yahut iPad’inizde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Resident Evil 4 Remake’in iPhone sürümü hazır!

Riske atılıp satın almaya karar vermeden evvel oyunun bir kısmını fiyatsız olarak deneyebilirsiniz. Bu size Resident Evil 4‘ün aygıtınızda ne kadar yeterli çalıştığını görme ve iPhone ve iPad’deki dokunmatik denetimlerin sizin için çalışıp çalışmadığını manaya talihi verecektir. İsterseniz Mac’te klavye ve fare kullanarak  da oynayabilirsiniz.

Apple son vakitlerde yüksek profilli oyunları aygıtlarına getirmeye biraz daha odaklandı. Resident Evil Village ayrıyeten iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max ve Apple Silicon dayanaklı iPad’lerde de mevcutken, 2022’nin hit oyunu Stray’in aralık ayında Mac’e geleceği bu hafta ortaya çıktı. Assassin’s Creed Mirage ve Death Stranding, önümüzdeki aylarda Apple aygıtlarında çıkması planlanan öbür oyunlar ortasında yer alıyor.