Realme GT Explorer'a yeni güncelleme

Realme GT Explorer’a yeni güncelleme

Realme, Android 14 temelli Realme UI 5.0 erken erişim sürümü için üçüncü cins kayıtlarla sürat kesmeden ilerliyor. Bu özel güncelleme, Realme GT Explorer Master Edition akıllı telefon için özel olarak tasarlandı.

Sadece Çinli kullanıcılara açık olan bu üçüncü cins kayıt, 1500 iştirakçiyi hedefliyor. Lakin unutulmamalı ki bu sürüm, kararlı bir sürüm değil ve makul ağ ortamlarında WiFi temasının düşük bir ihtimalle kopma riski üzere kendine has riskleri içeriyor.

Realme GT Explorer’a yeni güncelleme

Katılmak isteyenler için kayıt şu anda faal. Şayet zati Realme UI 5.0 erken adopter sürümündeyseniz, tekrar başvurmanıza gerek yok. Müracaat butonuna basmadan evvel, telefonunuzun 15GB’tan fazla dahili depolama alanına sahip olduğundan, köklenmemiş olduğundan ve bataryanın %60’tan fazla dolu olduğundan emin olun. Ve elbette her şeyi yedekleyin zira beta yazılımı yabanî bir seyahat olabilir.

Bu tıp güncellemeleri değerli kılan şeylerin başında, telefonun kapasitesini arttırma, potansiyelini daha uygun kullanma ve performans tutkunlarının beklentilerini karşılama gayeleri yatıyor. Öte yandan her ne kadar bu güncelleme şu an için Çinli kullanıcılar için geçerli olsa da, birçok kez olduğu üzere bu güncellemenin de ilerleyen günlerde küresel pazara gelme ihtimalinin olduğunu da unutmamak gerekir.