Reaksiyon çeken cinayet oyunu fiyatsız oluyor!

Reaksiyon çeken cinayet oyunu fiyatsız oluyor!

Rollerdrome da bir istisna değil; oyuncuların mevte meydan okuyan paten hareketlerini ve mevte neden olan baş vuruşlarını birebir anda tamamlamasına imkan tanıyor. Oyun, geçen yılın ağustos ayında PS4, PS5 ve Steam için piyasaya sürülmesinden bu yana tam bir hit oldu. Artık Xbox’a birinci gün Game Pass oyunu olarak geliyor.

Rollerdrome, Game Pass aracılığıyla Xbox Series X/S için 28 Kasım’da çıkacak. Tıpkı vakitte bağımsız bir Windows PC oyunu olarak da piyasaya sürülecek ve Microsoft Store’dan 30 dolar karşılığında satın alınabilecek. Daha evvel de belirtildiği üzere, Steam aracılığıyla PC’de halihazırda zati oynanabiliyor.

Rollerdrome, son derece tanınan kaykay simülasyonu OlliOlli World’ün gerisindeki grup olan Roll7 tarafından geliştirildi. Oyun, bir paten simülasyonundan bekleyeceğiniz tüm hilelere ve süratli harekete sahip fakat aksiyona büyük değer veriliyor.

Tepki çeken cinayet oyunu fiyatsız oluyor!

Bu üçüncü şahıs kaykaycı/nişancı oyunundaki grafikler de parlak, çizgi roman üslubu görsellerle tam yerinde. Terk edilmiş bir alışveriş merkezi ve çöl kanyonu üzere kayarak geçebileceğiniz pek çok ortam var. Her oyun alanı, hileler için kullanılabilecek rampalar, boşluklar ve kırılabilir pencerelerle dolu. Ayrıyeten pompalı tüfeklerden el bombası fırlatıcılarına kadar çeşitli silahlarla öldürülecek çok sayıda makûs adam var.

Bu, Game Pass için ağır bir Kasım ayı. Abonelik hizmeti, Rollerdrome’a ek olarak, yaratık avlama simülasyonu Wild Hearts ile birlikte 9 Kasım’da Yakuza’ya komşu Like A Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name oyununu da alacak. Stardew’a benzeyen ömür simülasyonu Spirittea, 13 Kasım’da, öteki bir çiftçilik simülasyonu olan Coral Island ise 14 Kasım’da çıkacak.