POCO X6 Pro 5G ve M6 Pro 4G Türkiye'ye geliyor!

POCO X6 Pro 5G ve M6 Pro 4G Türkiye’ye geliyor!

POCO, POCO X6 Pro 5G ve M6 Pro 4G modellerini yakında global pazarda tanıtmaya hazırlanıyor. Yapılan son sertifikasyon müşahedeleri, bu iki akıllı telefonun yurt dışı bölgelerinde yakın vakitte piyasaya sürüleceğine işaret ediyor. İşte tüm ayrıntılar.

POCO X6 Pro 5G ve POCO M6 Pro 4G, SDPPI sertifikasyonunu aldı. Bilinmeyen bir ayrıntı olarak, Çinli akıllı telefon üreticisinin yaklaşmakta olan POCO X6 Pro 5G modeli, Redmi K70e’nin tekrar markalandırılmış bir versiyonu olabilir. Bu model, NBTC sertifikasyonunda da görüldü. Benzeri biçimde, POCO M6 Pro 4G de NBTC’de ortaya çıktı ve Redmi Note 13 Pro 4G Modeli’nin yine markalandırılmış bir versiyonu olduğuna inanılıyor. Artık her iki aygıt da Endonezya’nın SDPPI sertifikasyonunda listelenmiş durumda, bu da onların global çıkışını müjdeliyor.

POCO X6 Pro 5G ve M6 Pro 4G Türkiye’ye geliyor!

POCO X6 Pro 5G ve POCO M6 Pro 4G, SDPPI’de sırasıyla 2312FPCA6G ve 2311DRK48G model numaralarıyla görüldü. Fakat, veritabanı aygıtların daha ayrıntılı özellikleri üzere mevzularda bilgi vermedi. X6 Pro’nun NBTC’de görülmesinin yanı sıra, BIS platformunda da tespit edildiği, bu da Hindistan’da mevcut olacağını doğruluyor. Öte yandan, POCO M6 Pro 4G, FCC platformunda da görüldü.

Unutulmamalıdır ki, şu anda bu yalnızca sertifikasyon listelemeleridir ve şu an prestijiyle somut bir bilgi bulunmamaktadır. Bu iki akıllı telefonla ilgili ek ayrıntılar mevcut olduğunda daha fazla bilgi sağlayacağız.