OnePlus, yeni güncelleme ile fotoğraf moduna özel ayarlar ekledi

OnePlus, yeni güncelleme ile fotoğraf moduna özel ayarlar ekledi

OnePlus Open, yeni bir yazılım güncellemesi alıyor. Bu güncelleme, katlanabilir aygıtı Android 13‘ten Android 14‘e taşımıyor lakin birtakım sistem ve irtibat iyileştirmeleri getiriyor. Daha da kıymetlisi, artık kullanıcıların fotoğraf modunda belli bir pozlama kıymeti ayarlamalarına imkan tanıyor.

OnePlus Open’ın en son güncellemesi, fotoğraf modunda makul bir pozlama bedeli ayarlamanıza imkan veriyor. Güncelleme, OnePlus Open’ın Android güvenlik yaması düzeyini Kasım 2023’e yükseltiyor. Firmware CPH2551_13.2.0.201(EX01) sürümüne sahip ve yaklaşık 510MB’lık bir indirme gerektiriyor. Güncellemenin değişiklik günlüğü için aşağıdaki ekran imgelerine bakabilirsiniz.

OnePlus, yeni güncelleme ile fotoğraf moduna özel ayarlar ekledi

OnePlus Open OxygenOS 13.2.0.201 güncellemesinin değişiklik günlüğü, kullanıcıların tecrübesini daha da güzelleştirecek bir dizi yeni özelliği içeriyor. Güncelleme, aygıtın fotoğraf modunda daha hassas pozlama ayarları yapmasını sağlıyor. Bu, kullanıcıların çekimlerinde daha fazla denetim ve esneklik manasına geliyor.

Bu güncelleme şu anda yalnızca Hindistan’da dağıtılmakta, lakin yakın vakitte öbür bölgelere de genişlemesi bekleniyor. OnePlus kullanıcıları için heyecan verici olan bu gelişmeler, şirketin daima olarak eserlerini geliştirme ve kullanıcı tecrübesini düzgünleştirme uğraşının bir kesimi olarak görülüyor. Şirketin bilhassa kamera alanında yaptığı yatırımlar ve gelişimler şirketin siyasetini açıkça gözler önüne seriyor.