OPPO Reno 11, Geekbench'i ziyaret etti

OPPO Reno 11, Geekbench’i ziyaret etti

OPPO, önümüzdeki hafta Reno 11 serisini ve Pad Air 2’yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Marka, Weibo hesabından yapacağı lansman öncesinde aygıtların kıymetli özelliklerini içeren tanıtımlar paylaşıyor. Lansman etkinliğinden evvel Reno 11, Geekbench performans testi platformunda görüldü. Aygıt, yakın vakitte Bluetooth SIG sertifikasyon web sitesinde de tespit edilmişti. Geekbench veritabanı tarafından açıklanan ayrıntıları öğrenmek için okumaya devam edin.

OPPO Reno 11, Geekbench performans testi platformunda PJH110 model numarası ile listelendi. Anakart, 2GHz’de dört çekirdek, 3GHz’de üç çekirdek ve 3.10GHz’de birincil çekirdek içeren k6895v1_64 kod ismine sahip. Bu suram, aslında doğrulanmış olan MediaTek Dimensity 8200 işlemcisine karşılık geliyor. Veritabanı listesi, aygıtın 12GB RAM ile geleceğini ve kutudan çıkar çıkmaz evvelce yüklenmiş Android 14 işletim sistemine sahip olacağını ortaya koyuyor.

OPPO Reno 11, Geekbench’i ziyaret etti

OPPO Reno 11, Geekbench’in tek çekirdek ve çok çekirdekli test sonuçlarında sırasıyla 1,208 ve 3,406 puan aldı. Performans testi veritabanı listesi, yaklaşan aygıtın ek ayrıntılarını açığa çıkarmıyor.

Tanıtımlara nazaran, standart Reno 11’in Dimensity 8200 SoC tarafından destekleneceği zati doğrulanmış durumda. Reno 11 serisinin, kutudan çıkar çıkmaz yakın vakitte duyurulan ColorOS 14 ile gelecek birinci akıllı telefonlar olacağı söyleniyor. Yaklaşan aygıtlar, kavisli bir ekran, ince profil tasarımı ve 47mm odak uzunluğuna sahip 32MP portre lensini barındıran hap biçiminde bir kamera modülüne sahip olacakları doğrulanmış durumda.