OnlyFans'a Shorts özelliği geliyor!

OnlyFans’a Shorts özelliği geliyor!

OnlyFans platformunu bilmeyen yoktur. Pandemi periyodundan bugüne kadar popülerliğini arttırarak devam ettiren OnlyFans, fiyatlı abonelik sistemi üzerine konseyi bir mecra. Burada hayranı olduğunuz profillere aylık belli bir bedel karşılığında üye oluyorsunuz ve sonrasında kelam konusu profilin paylaşımlarına erişim hakkı sağlıyorsunuz. Elbette ki bu profiller, ekseriyetle erotik içerikler paylaşan bireylerden oluşuyor.

OnlyFans’a Shorts özelliği geliyor!

OnlyFans platformunda müstehcen görüntülerini para karşılığı satan kullanıcılar, adeta kısa müddette varlıklı olabiliyor. Lakin görüntü mühletleri, son vakitlerde kullanıcıların canını sıkabiliyor. Bu da görüntülerin atlanarak izlenme oranlarını arttırmış durumda. İşte tam da bu nedenden ötürü OnlyFans yetkilileri, YouTube’da yer alan Shorts özelliğine emsal bir güncellemeyi servis etmeyi planlıyor.

Shorts özelliği sayesinde artık içerik üreticileri uzun görüntüler çekmek yerine kısa görüntüleri profillerine yükleyebilecek. Kullanıcılar ise görüntüleri atlayarak seyretmek yerine Shorts videoları izleyebilecek ve vakitten tasarruf ederek daha fazla görüntüye göz atma imkanı yakalayacak. Bu özelliğin platforma ne vakit geleceği konusunda ise şimdi rastgele bir bilgi yok. Fakat OnlyFans tutkunlarının çok uzun mühlet beklemeyeceği gelen bilgiler ortasında yer alıyor. Platformdaki kullanım tecrübesini yükseltmek isteyen yetkililerin daha farklı özellikler konusunda çalışmaya devam ettiği de söz ediliyor.