Nothing Phone 2 iMessage takviyesine kavuşuyor! İşte tarih!

Nothing Phone 2 iMessage takviyesine kavuşuyor! İşte tarih!

Google, Apple’ı platformu açmaya ikna etmek için, düzenleyici yardım için Avrupa Komitesi’ne başvurmak da dahil olmak üzere birkaç farklı şey denedi. Birçok Android kullanıcısı için bu, durumla ilgili şahsî olarak yapabilecekleri çok az şey olduğu manasına geliyor. Şimdiye kadar.

Bugün Nothing hem RCS’yi hem de iMessage’ı destekleyen bir iletileşme uygulaması olan Nothing Chats’i duyurdu. Nothing Chats, geçen yılın sonundan bu yana kapalı beta sürümünde mevcut olan birleşik bir iletileşme platformu olan Sunbird üzerine konseyi. Sunbird, kullanıcıların iMessage dahil tüm sohbetlerine tek bir arayüzden erişmelerine imkan tanıyor. Geçtiğimiz nisan prestijiyle, uygulamanın 100.000’den fazla giriş uzunluğunda bir bekleme listesi vardı. Sunbird, Android kullanıcılarının iPhone’u kullanan arkadaşlarıyla sohbet etmek için kullanabilecekleri birkaç uygulamadan biri.

Nothing Phone 2 iMessage takviyesine kavuşuyor! İşte tarih!

Cuma günü Sohbetler’in piyasaya sürülmesiyle Nothing Phone 2 sahiplerinin kendilerini iPhone kullanıcıları olarak “kamufle etmelerine” müsaade verme kelamı veriliyor. Sohbetler, geldiği haliyle, yazma göstergeleri, yüksek çözünürlüklü medya paylaşımı ve uygun küme mesajlaşması da dahil olmak üzere iMessage’ın imza niteliğindeki özelliklerinin birçok için takviyeyle birlikte sunulacak. Okundu bilgileri ve Tapback yansıları de daha sonraki bir tarihte gelecek. Üstte belirtildiği üzere, Sohbetler ayrıyeten RCS’yi de destekleyecek ve bu, Android arkadaşlarınızla mesajlaşırken de iMessage gibisi özelliklerin keyfini çıkarabileceğiniz manasına geliyor.