Meizu'nun yeni modeline ilgi büyük!

Meizu’nun yeni modeline ilgi büyük!

Meizu’nun son teknoloji eseri olan Meizu 21 serisi, piyasadaki yerini almaya hazırlanıyor. Firma, bu yeni aygıtları tanıtmak için çeşitli tanıtım çalışmaları yapıyor ve şimdiye kadar 100.000’den fazla kullanıcının bu akıllı telefonları ön sipariş verdiği açıklandı.

Meizu 21 için ön siparişler 15 Kasım’da sembolik 1 yuanlık bir depozito ile başladı. Bu erken rezervasyon teklifi, 36 aylık uzatılmış garanti, takas takviyesi, 999 yuan pahasında özel Meizu AR akıllı gözlük paketi, 2.100 yuan kıymetinde oyun armağan paketi ve Meizu 21’in öncelikli teslimatını içeriyor.

36 aylık garanti, aygıtın üç yıl boyunca garanti altında olduğu manasına geliyor. Garanti müddeti boyunca, şayet akıllı telefon insan kaynaklı bir hasar görmemişse, kullanıcılar aygıtlarını Meizu’nun resmi satış sonrası merkezlerine kıymetlendirme için gönderebilirler. Onaylandığı takdirde, kullanıcılar Meizu’nun resmi satış sonrası fiyatsız bakım hizmetinden faydalanabilirler.

Meizu’nun yeni modeline ilgi büyük!

Meizu 21 serisinin ön siparişleri 30 Kasım saat 16:59’a (GMT +8) kadar devam edecek. Meizu 21 serisinin özelliklerine gelince, firma Meizu 21’in birtakım ana özelliklerini açıkladı. Bunlar ortasında özel üretilmiş 6.55 inçlik Samsung AMOLED ekran ve dört tarafında 1.74mm ölçülerinde simetrik çerçeveler bulunuyor.

Hem Meizu 21 hem de 21 Pro, Snapdragon 8 Gen 3 yonga setiyle güçlendirilecek ve OIS takviyeli 50 megapiksel ana kameraya sahip olması bekleniyor. Standart modelde ultra geniş ve telefoto kamera özellikleri olacakken, Pro modelde ise ultra geniş kamera ve periskop telefoto kamera bulunabilir.

Her iki model de 80W süratli şarj özelliğine sahip olacak, lakin Pro modelin daha büyük bir pil kapasitesine (5.020mAh) sahip olması bekleniyor; standart modelin pili ise 4.800mAh olacak.