Meizu'dan uygun fiyatlı akıllı yüzük: MYVU

Meizu’dan uygun fiyatlı akıllı yüzük: MYVU

Meizu, yakın vakitte gerçekleştirdiği bir lansman etkinliğinde Meizu 21 akıllı telefonunu tanıttı ve birebir vakitte yeni MYVU markasını da duyurdu. MYVU markası, MYVU Discovery AR akıllı gözlükler ve MYVU Akıllı Yüzük ile piyasaya sürülmesiyle birinci kere karşımıza çıktı. Şu anda MYVU Akıllı Yüzük, Çin’de satın alınmak üzere resmi olarak piyasaya sürüldü.

Meizu, MYVU akıllı yüzüğünü Jingdong üzerinden 399 yuan fiyatla satışa sundu. Şu an için dört sunulan boyuttan yalnızca 20 ve 22 boyutları mevcut. MYVU Yüzük, sırf MYVU’nun iki akıllı gözlüğüyle kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış bir akıllı yüzüktür. Jest ve dokunmatik süreçleri desteklemek için mühendislikle geliştirilen bu yüzük, jest değişimini kolaylaştırmak, tek tıkla arama yanıtlamak ve görüntü oynatmayı tek dokunuşla denetim etmek üzere vazifeleri kolaylaştırıyor.

Meizu’dan uygun fiyatlı akıllı yüzük: MYVU

Seramik ve paslanmaz çelik karışımından yapılan MYVU Yüzük, güçlü bir IPX7 su geçirmezlik derecesine sahiptir. Hem MYVU Discovery hem de MYVU AR akıllı gözlükler artık FlymeAR sistemini kullanıyor, böylelikle MYVU’yu seyahat, iş, günlük hayat ve cümbüş üzere çeşitli senaryolarda zeki bir ferdî asistana dönüştürüyor.

MYVU akıllı gözlüklerle eşleştirildiğinde, MYVU akıllı yüzük kullanıcılarına müzik dinleme, görüntü izleme ve iletilere sezgisel parmak hareketleriyle karşılık verme üzere misyonları meselesiz bir biçimde gerçekleştirme imkanı sunuyor. Yüzük etkileşimi, tapınak etkileşimi, uygulama etkileşimi ve Aicy ses etkileşimi kombinasyonu aracılığıyla kullanıcılar, direkt, her türlü hava şartında, çok modlu etkileşimlerde bulunabiliyorlar. Meizu, MYVU akıllı yüzük için bir şarj bölmesi sağlıyor, böylelikle süratli bir halde iki saatte tam şarj sağlanıyor ve altı saatlik pil ömrü yahut altı güne kadar bekleme mühleti sunuluyor. Yüzüğün pil kapasitesi, seçilen boyuta bağlı olarak 14-18mAh ortasında değişiyor.