GTA 6'nın beklenen fragmanı, sürpriz bir halde erken yayında!

GTA 6’nın beklenen fragmanı, sürpriz bir halde erken yayında!

On yılı aşkın bir mühletin akabinde, sonunda gerçekleşti. Muhtemelen bu, son Avengers sineması için bekleyenlerden daha fazla insanı heyecanlandırmıştır. Dünyanın en itibarlı oyun stüdyolarından biri olan Rockstar Games, uzun vakittir beklenen oyunları Grand Theft Auto 6‘nın birinci fragmanını, Vice City’de geçecek halde nihayet açıkladı. Red Dead Redemption, Bully ve GTA V üzere büyük isimleri bünyesinde barındıran bu stüdyo, yeni oyunun tüm evvelki rekorları kırması bekleniyor.

Fragmanda belirtildiği üzere oyun, 2025 yılında piyasaya sürülecek. Fragman aslında yarın yayınlanacaktı, lakin şirket, YouTube kanallarında sürpriz bir formda fragmanı yayınlayarak dünya genelinde milyonlarca insanı şaşırttı. Fragman, Florida’nın varlıklı etrafını, hava botları ve yaban hayatıyla dolu bataklıklı Everglades Ulusal Parkı da dahil olmak üzere, serinin ticari ögeleri üzere kent öğeleriyle birlikte sergiliyor.

GTA 6’nın beklenen fragmanı, sürpriz bir biçimde erken yayında!

1 dakika 30 saniye uzunluğundaki fragman, parlak renkler, gitar riffleri, otomobiller, karışıklık ve oyunun ana karakterleri üzere görünen ögelerle dolu. Bu birebir vakitte, bir oyunun anlatısını birinci sefer bayan bir karakterin yönlendirdiği birinci olay olacak. Fragman, çağdaş devir trendlerini güzelce yansıtıyor, bu da oyunu günümüz izleyicileriyle ilişkilendirilir hale getirmenin yanı sıra, yeni toplumsal medya trendlerini yansıtan yeni kıssa anlatımı olasılıkları ve oynanış mekaniklerini de açıyor. Fragman, 10 dakikadan kısa müddette milyonlarca beğeni aldı, bu da insanların ne kadar merakla beklediğini açıkça gösteriyor.

Fragman ayrıyeten kritik bir bilgiyi de ortaya koydu – oyunun lansman tarihi (umarız ki doğrudur). 2025 – Takvimlerinizi işaretleyin. Şayet şimdi bir GTA hayranı değilseniz, hayran olmak için olağanüstü bir vakit. Son oyunun dünyadaki en büyük sinemalardan bazılarından daha fazla para kazandığını düşünürsek, Rockstar’ın 12 yıl içinde kendini nasıl aşacağını yalnızca hayal edebiliriz. Geri sayıma başlama zamanı!