Logitech Wave Key, konforlu yazım tecrübesi sunuyor

Logitech Wave Key, konforlu yazım tecrübesi sunuyor

Geçtiğimiz ay Avrupa’da tanıtılan Logitech’in Wave Key ergonomik klavyesi, nihayet Hindistan pazarına adım attı. Bu klavye, elleriniz ve bilekleriniz üzerindeki yorgunluğu azaltmak için stratejik olarak kıvrılan dalga biçimindeki anahtar çerçevesiyle dikkat çekiyor.

Beyaz renk seçeneği, %46 oranında geri dönüştürülmüş tüketici sonrası plastik kullanırken, gri model ise %61 üzere etkileyici bir orana sahip. Estetik ötesine geçen Wave Key, üç katman takviye materyaline sahip bilek dayama yerine ve +4° eğimli braketiyle konforu ön planda tutuyor. Pratiklik açısından, yumuşak dokunuşlu yüzeyi ile çalışma alanınızı pak tutmayı kolaylaştırıyor.

Logitech Wave Key, konforlu yazım tecrübesi sunuyor

Bağlantı için, klavye Bluetooth üzerinden yahut kutuya dahil olan Logi Bolt alıcısıyla eşleştirilebiliyor. Klavye, bir anda üç aygıta kadar bağlanma imkanı sunuyor ve Easy-Switch özelliği, yalnızca bir tıkla bilgisayarlar, tabletler yahut cep telefonları ortasında kesintisiz geçiş yapılmasına imkan tanıyor.

Optimize edilmiş bir tecrübe için Logitech, Wave Key klavyeyi kendi Lift dikey faresi ile eşleştirmeyi öneriyor. Bu fare, 57° eğim tasarımı sayesinde bileği yükselterek baskıyı hafifletiyor ve kol bükülmesini azaltıyor.

Fiyat ve kullanılabilirlik açısından, Logitech Wave Key kablosuz klavyesi Hindistan’da 6.995 Rs (84$) fiyat etiketiyle satılıyor. Off-beyaz ve Grafit renk seçenekleri mevcut.