Honor'dan yeni kulaklık: Earbuds X6 TWS satışa çıktı

Honor’dan yeni kulaklık: Earbuds X6 TWS satışa çıktı

Honor, yeni Honor 100 serisi akıllı telefonlarını tıpkı aktiflikte tanıttığı yeni Earbuds X6 TWS kulaklıklarını duyurdu. Kulaklıklar, bugünden itibaren yetkili e-ticaret mağazalarında ön siparişe açılacak ve birinci satışları 1 Aralık’ta yapılacak.

Honor, Earbuds X6‘yı Çin’de piyasaya sürdü. Earbuds X6, 10 mm dinamik şoföre ve polimer kompozit kaplamalı diyaframa sahip. Yüksek çözünürlüklü Hi-Fi 5 DSP çözümlemeyi destekliyor ve Çin Elektronik Ses Sanayisi Derneği tarafından sertifikalandırılmış.

Kulaklıklar, irtibat için Bluetooth 5.3 kullanıyor, yapay zeka takviyeli arama gürültüsü azaltma özelliğine sahip ve IP54 düzeyinde toza ve suya güçlü.

Honor’dan yeni kulaklık: Earbuds X6 TWS satışa çıktı

Kulaklıkların tek şarjla kullanım mühleti 9 saat olup, şarj kutusu ile birlikte 40 saate kadar kullanılabilir. Resmi savlara nazaran, 10 dakikalık şarjla 3 saat müzik dinlenebiliyor.

Honor Earbuds X6, mor ve beyaz renk seçenekleriyle sunuluyor. Şarj bölmesi yuvarlak çakıl taşı dizaynına sahip. Kulaklık, yarı kulak içi tasarımı benimsemiş ve her kulaklık 3.8 gram tartısında.

Honor Earbuds X6, Çin’de 299 yuan (42$) fiyat etiketiyle satışa sunulacak, lakin 1 Aralık’taki birinci satışta 249 yuan (35$) fiyatla alınabilecek. Ayrıyeten, Honor 100 serisini birinci satışta satın alırsanız, Honor Earbuds X6’ya yalnızca 99 yuan (14$) ödemeniz gerekecek.