Red Magic'den oyun tutkunlarına: GM001S 4K Küçük LED monitör

Red Magic’den oyun tutkunlarına: GM001S 4K Küçük LED monitör

Çin’de teknoloji dünyasının gözdesi olan Red Magic 9 Pro serisi akıllı telefonlar, güçlü Snapdragon 8 kuşak 3 yonga seti ile bugün piyasaya sürüldü. Oyun tutkunları için heyecanı daha da artıran bir öbür gelişme ise, Red Magic’in 5088 Küçük LED ile donatılmış 4K oyun monitörü (GM001S) oldu. Bu eser, markanın daha evvel bu yıl piyasaya sürdüğü Red Magic GM001J monitörün akabinde gelen ikinci Küçük LED monitör.

Red Magic GM001S monitör, 27 inçlik AUO 7.0 IPS panel ile göz kamaştırıyor ve 5088 aydınlatma bölgesi ile dikkat çekiyor. Performans konusunda ise 4K çözünürlük, 160Hz yenileme suratı, 10 bit renk dayanağı, 1 milyona 1 dinamik kontrast oranı ve 1ms reaksiyon müddeti üzere özellikleriyle geri adım atmıyor. HDR 1400 sertifikası almayı başaran bu monitör, Free-Sync ve G-Sync teknolojileriyle tam uyumlu.

Red Magic’den oyun tutkunlarına: GM001S 4K Küçük LED monitör

Profesyonel özelliklere odaklanıldığında, Red Devils oyun monitörü, SRGB, DCI-P3 ve Adobe RGB renk gamlarının %99’unu kapsayarak harikulâde kalite sunuyor. Profesyonel renk doğruluğu ayarı ve ΔE<1 ile göz muhafaza işlevlerine da sahip. Çevresel ışığa nazaran parlaklık otomatik ayarlayabilen bu monitör, kullanıcıların şahsileştirilmiş oyun tecrübeleri için çeşitli ekran ve oyun modları sunuyor.

Sadece performansıyla değil, birebir vakitte RGB halka ambiyans aydınlatması, HDMI 2.1 ve DP üzere çeşitli arayüzler ve görüntü iletimini ve zıt şarjı destekleyen 90W Tip-C arayüzü ile de öne çıkıyor.

Bu etkileyici Red Magic oyun monitörü GM001S, Çin’de 5,499 yuan (~775$) başlangıç fiyatıyla ön siparişe sunuldu.