Honor 100 serisi ön siparişe açıldı

Honor 100 serisi ön siparişe açıldı

Resmi web sitesinde rezervasyon açmasının akabinde Honor, Çin’de JD.com e-ticaret platformu üzerinden yakında çıkacak olan Honor 100 serisi için ön sipariş almaya başladı. Listeleme, fiyat üzere ek ayrıntıları açığa çıkarmasa da, akıllı telefonun renk seçenekleri hakkında bilgi veriyor. Hem Honor 100 hem de 100 Pro, platformda Ay Gölgesi Beyazı, Monet Moru, Parlak Siyah ve Kelebek Mavisi olmak üzere dört renk seçeneğiyle listeleniyor.

Honor, akıllı telefonun özellikleri konusunda sessizliğini korurken, son sızıntılar, temel modelin yeni Snapdragon 7 Gen 3 çipi ile geleceğini ortaya koyuyor. Buna rağmen, Pro modeli, geçen yılın Qualcomm amiral gemisi işlemcisi Snapdragon 8 Gen 2 tarafından desteklenecek.

Honor 100 serisi ön siparişe açıldı

Güvenilir bir duyumcu olan DCS’ye nazaran, Honor 100 serisi, göz yorgunluğunu azaltacak 3840Hz PWM karartma özelliğine sahip 1.5K Oasis göz gözetici ekrana sahip olacak.

Ayrıca, her iki akıllı telefonun da artta optik manzara sabitleme (OIS) özellikli 50MP ana kamera sensörüne sahip olacağı söyleniyor. Honor 100 Pro’nun, bir Honor yöneticisinin ima ettiği üzere, SLR düzeyinde fotoğrafçılık tecrübesi sunması bekleniyor. Bilhassa, her iki modelin de 100W şarjı destekleyeceği belirtiliyor.

Resmi bir lansman tarihi şimdi açıklanmamış olsa da, Poco X6 Neo hakkında önümüzdeki günlerde daha fazla bilgi öğrenmeyi bekleyebiliriz. Öteki Poco haberlerine nazaran, Redmi Note 13 Pro‘nun (Çin modeli) global pazarda Poco X6 5G olarak yine markalanacağı söyleniyor. Akıllı telefon, BIS sertifikasını takiben IMDA sertifikası aldı, bu da Poco X6 serisinin lansmanının yakın olduğuna işaret ediyor.