Acer'in yeni akıllı televizyonları satışa sunuluyor

Acer’in yeni akıllı televizyonları satışa sunuluyor

Bu yılın başlarında Acer, Hindistan’da bir dizi televizyon serisini duyurmuştu. Lakin, çeşitli serilerin fiyatları ve ayrıntılı özellikleri gizemini koruyordu. Artık ise marka, ülkede G serisi Google televizyonlarını tanıttı. Bu televizyonlar premium özellikler sunuyor. Acer, G serisi televizyonların Hindistan’da üretildiğini belirtiyor. İşte bu TV’lerin kutudan çıktığında sundukları özellikler.

Acer G serisi TV’ler, 32, 43 ve 55 inç ekran boyutlarında sunuluyor. Temel model HD çözünürlüğe sahipken, öteki iki model geniş renk gamı, HDR10 ve HLG içeriği takviyesi ile 4K çözünürlüğe sahip. Süratli sahnelerde pürüzsüz ve bulanıklık içermeyen bir izleme tecrübesi için MEMC teknolojisi bulunuyor. Ses cephesinde, televizyonlar, sürükleyici bir ses tecrübesi için Dolby Atmos ve üç boyutlu ses takviyesi ile 24W hoparlörlere sahip.

Acer’in yeni akıllı televizyonları satışa sunuluyor

Kaputun altında, Acer G Serisi TV’ler ARM Cortex-A55 işlemci tarafından güçlendiriliyor. Uygulamaları depolamak için 2GB RAM ve 16GB dahili depolama alanı sunuyor. Yazılım açısından, akıllı televizyonlar Google TV OS üzerinde çalışıyor.

Acer G Serisi TV‘ler, temel 32 inçlik model için 21,999’dan Rs (264$) başlayan fiyatlarla sunuluyor. 43 inç ve 55 inç modellerin fiyatları sırasıyla 42,999 Rs (517 dolar) ve 62,999 Rs (756$) olarak belirlenmiş.