FreeBuds Pro 3’le Müziğin Keyfini Çıkarın! İşte indirim kodu!

FreeBuds Pro 3’le Müziğin Keyfini Çıkarın! İşte indirim kodu!

Huawei’in TWS kulaklıkları geliştirmedeki ses uzmanlığından yararlanan en yeni kuşak kulaklıklar, HUAWEI FreeBuds ailesinin ismini yaşatıyor ve kulaklarınıza hoşluk getiren gerçek ses sunuyor. 

Yepyeni amiral gemisi HUAWEI FreeBuds Pro 3, ses doğruluğunu yine tanımlamak için yenilikçi teknolojiyi kullanıyor ve sanayi standartlarını yeni doruklara taşıyor. En yeni model, Yüksek Çözünürlüklü Çift Şoförlü Ses Sistemi, Pure Voice 2.0, Intelligent ANC 3.0 ve Triple Adaptive EQ ile kristal netliğinde irtibat ve gürültü engellemenin yanı sıra geliştirilmiş tasarım ve akıllı irtibat tecrübesi ile sınıfının başkanı ses tecrübesini daha da geliştiriyor. 

Yeni HUAWEI FreeBuds Pro 3 ile kullanıcılar, ortam ne kadar gürültülü olursa olsun, rastgele bir ses kısıtlaması olmadan, nerede olurlarsa olsunlar en sevdikleri müzikleri, sesli kitapları ve podcast’leri dinleyebilir yahut kristal netliğinde sesli aramalar yapabilirler.

HUAWEI FreeBuds Pro 3, gecikme olmaksızın üstün ve gerçekçi bir ses tecrübesi sunan Yüksek Çözünürlüklü Çift Şoförlü Ses Sistemi ile güçlendirilmiştir ve sesin 48 kHz’e kadar yükselmesine yahut 14 Hz’e kadar düşmesine müsaade verir.

HUAWEI FreeBuds Pro 3 ayrıyeten L2HC 2.0 ve LDAC kodeklerini dayanaklar ve hem HWA hem de Hi-Res Audio Wireless tarafından onaylanmıştır. Bu ikili sertifika, kulaklıkların detay ve doku bakımından güçlü, yüksek çözünürlüklü ses sunmasını sağlar. 

HUAWEI FreeBuds Pro 3 ayrıyeten, kullanıcıların en sevdikleri müziğin her vakit istedikleri formda duyulmasını sağlayan Üçlü Uyarlanabilir EQ algoritmasına sahiptir ve her vakit, her yerde harikulâde şahsileştirilmiş bir dinleme tecrübesi sunar.

Telefon görüşmeleri kelam konusu olduğunda HUAWEI FreeBuds Pro 3, sesli ve imajlı görüşmeler sırasında 2,5 kat daha düzgün ses alma sağlayan Pure Voice 2.0 teknolojisi ile donatılmıştır ve kullanıcının sesinin en gürültülü ortamlarda bile net bir biçimde duyulmasını sağlar. 

Bu gelişmiş teknoloji, gürültü engellemede %50 güzelleştirme sağlamak için gerçek vakitli olarak çalışan güncellenmiş bir AI uyarlamalı gürültü engelleme algoritması olan Intelligent ANC 3.0 ile daha da geliştirilmiştir. Bu, HUAWEI FreeBuds Pro 3’ü, kullanıcılar ister uçakta ister trende olsun, ülkü bir seyahat arkadaşı yapar.

Gelişmiş ve problemsiz bir tecrübe için performans ve akıllı özellikler

HUAWEI FreeBuds Pro 3, tabiattan ilham alan üç renk seçeneğiyle geliyor: Seramik Beyazı, Yeşil ve Buz Grisi. Şarj kutusundaki tek kesim nano cam, aşınma ve yıpranmaya karşı %32 daha sağlamdır.

Pil ömrü açısından HUAWEI FreeBuds Pro 3, ANC kapalıyken şarj kutusu ile 31 saate kadar ve tek bir şarjla kulaklıklar da 6,5 saate kadar dinleme mühleti sunuyor. Kullanıcılar kablosuz olarak da şarj edebiliyor, böylelikle HUAWEI FreeBuds Pro 3’ü ellerine alıp çabucak kullanmaya başlayabiliyorlar. Kulaklıklar ayrıyeten IP54 toz ve suya sağlamdır, bu da onları etkin ömür usulleri için eksiksiz kılar.

Bağlantı açısından, kullanıcılar birebir anda iki aygıta bağlanabilir ve hatta tekrar tekrar eşleştirmek ve eşleştirmeyi kaldırmak zorunda kalmadan iOS ve Android aygıtlar ortasında ses geçişi yapabilirler.

4.999 TL fiyatla HUAWEI Online Mağaza üzerinden satışa sunulan FreeBuds Pro 3 yanında 399 TL kayıp kulaklık takviyesi ve 3 ay vade farksız taksit avantajıyla tüketicilerle buluşuyor. Birlikte alımlarda 1.000 TL indirim sağlanan kulaklar ayrıca AFBPRO300 kupon kodu ile alındığında 300 TL daha indirim yapılıyor.