Endlesss Clubs kısa müddette tanınan oldu

Endlesss Clubs kısa müddette tanınan oldu

Arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla uzaktan müzik üretmek güç olabilir lakin artık biraz daha problemsiz hale gelecek. Uzaktan müzik oluşturma platformu Endlesss, fikirleri paylaşmayı ve harmanlamayı kolaylaştıracak Kulüpler ismi verilen bir özelliği kullanıma sunuyor. Yeni araç Discord’u anımsatıyor ve bu Endlesss’in (evet, üçlü s ile) tanıtımında açıkça belirttiği bir şey.

Endlesss Clubs, üyelerin riff ekleyebileceği, yorum yapabileceği, kesimleri birleştirebileceği ve belge paylaşabileceği canlı sohbet kanalları. Tıpkı Discord’da olduğu üzere üyeler de birden fazla Kulübe üye olabiliyor ve her birinin, insanların ne oluşturmak istediğine bağlı olarak farklı kanalları bulunuyor.

Endlesss Clubs kısa müddette tanınan oldu

Şirket, Endlesss Clubs’ın yakında yayınlanacağını birinci defa ağustos ayında duyurmuştu. Endlesss’in kurucusu ve CEO’su Tim Exile o periyotta şöyle demişti: “Müzik yapımcılarının hepsi tıpkı dağıtım platformlarında dikkat çekmek için rekabet etmek zorunda. Bu, en güzeller dışında herkes için makus sonuçlara yol açıyor. Her düzeyden müzik üretimcisinin, insanlarıyla derin münasebetler kurması için topluluğa ilişkin yerler sağlamaktan heyecan duyuyoruz.”   

Endlesss, müzisyenlerin uzaktan temas kurmasına imkan tanıyarak, COVID-19 salgınının başlangıcında çıkış yaptı. 2020’nin sonunda masaüstü için Endlesss Studio’yu piyasaya sürmeden evvel, başlangıçta sırf bir iOS uygulaması olarak mevcuttu.

Herkes Endlesss’i fiyatsız olarak deneyebilir yahut aylık 10 ABD Doları karşılığında sınırsız örnek paketler, örnek ön ayarlar, VST/AU eklenti ön ayarları ve yüksek kaliteli ses alabilir. Artık üyelerin katılıp oynayabileceği Sonsuz Kulüpler mevcut.