Dell'in yeni monitörü eşsiz özellikleriyle dikkat çekiyor

Dell’in yeni monitörü eşsiz özellikleriyle dikkat çekiyor

Dell, profesyonel ortamlarda kullanım için tasarlanmış yeni kavisli bir monitörü piyasaya sürdü. Dell P3424WEB ismini taşıyan bu eser, geniş ve kavisli bir ekrana sahip. Bilhassa görüntü konferanslar için hayli uygun olan bu model, aydınlatması tam olmayan ortamlarda bile kaliteli bir görüntüleme tecrübesi sunuyor.

Bu monitör, 2K QHD bir web kameraya sahip. Ayrıyeten içerisinde iki mikrofon bulunduruyor. Ekran çözünürlüğü 3440 x 1440 piksel ve 34 inç boyutunda. 60Hz bir ekran yenileme suratına sahip olan bu modelin IPS paneli, 38cm yarıçapında ve %99 sRGB renk alanını kapsıyor. Ekranın eğimi, dönüşü ve yüksekliği ayarlanabiliyor. Ayrıyeten VESA montajı için 100 x 100 mm’lik bir aksesuarla geliyor.

Dell’in yeni monitörü eşsiz özellikleriyle dikkat çekiyor

Dell P3424WEB monitör, Microsoft Teams ve Zoom ile uyumlu sertifikalara sahip. HDMI, DP ve USB-C irtibat seçenekleri mevcut. USB-C üzerinden bağlandığında, monitör 90W güce kadar güç sağlayabilir. Bu özellik sayesinde uyumlu dizüstü bilgisayarlar ya da küçük bilgisayarlara tek bir kablo ile bağlanabilir. Kavisli monitör birebir vakitte bir USB hub misyonu görüyor ve içerisinde üç USB 3.2 Tip A, bir USB 3.2 Tip C ve bir KVM anahtarı bulunduruyor. KVM anahtarı, imaj kaynakları ortasında kesintisiz geçiş yapmayı mümkün kılıyor.

Dell online mağazasında Amerika’da satışa sunulan Dell P3424WEB kavisli monitörün fiyatı 949.99$. Dell, bu monitör için finansman seçenekleri de sunuyor. Paketin içerisinde bir güç kablosu, 1.8m uzunluğunda DP-DP kablosu, 1.8m uzunluğunda bir USB 3.2 Gen 1 Tip C-C kablosu ve 1.8m uzunluğunda bir USB 3.2 Gen 1 Tip A-B upstream kablosu bulunuyor.