Dell iki yeni monitörünü daha satışa sundu

Dell iki yeni monitörünü daha satışa sundu

Dell, hem iş istasyonu heyetimi hem de rahat bir oyun tecrübesi arayan kullanıcılar için iki ileri seviye akıllı UltraSharp monitör modelini tanıttı: Dell U2724DE ve Dell U2724D. Dell U2724DE ve U2724D modelleri, QHD çözünürlüğe, 2000:1 statik kontrast oranına sahip IPS Black panellerle donatılmış ve 100% sRGB ile 98% DCi-P3 renk alanı kapsamı sunarak göz alıcı bir görsel tecrübe vadediyor.

Bu monitörlerin en dikkat alımlı özelliklerinden biri, Dinamik Yenileme Oranı teknolojisi sayesinde 120Hz’e kadar çıkabilen yenileme suratları. Bu teknoloji, mevcut vazifelere bağlı olarak yenileme suratını otomatik olarak ayarlayarak, güç tasarrufu sağlarken daha pürüzsüz bir tecrübe sunuyor.

Ayrıca, bu monitörler etraf ışığına hassas sensörlerle geliştirilmiş, böylelikle parlaklık ve renk sıcaklığı etrafınızdaki ışığa nazaran otomatik olarak ayarlanıyor. Kullanıcı tecrübesini güzelleştiren bu özelliklerle monitörler, kullanımlarını daha konforlu ve verimli hale getiriyor.

Dell iki yeni monitörünü daha satışa sundu

Dell U2724DE modelinin ilişki seçenekleri geniş. LAN portu, HDMI 2.0, DisplayPort 1.4, USB 3.2 Gen 2 Type-A portları ve çok taraflı bir USB-C portu içeriyor. Buna rağmen Dell U2724D, Thunderbolt 4 portlarından feragat ederek daha bütçe dostu bir seçenek sunuyor ve 90W PD ve DP Alt Modu destekleyen bir USB-C upstream portu, üç adet Type-A port ve LAN portu olmadan geliyor.

Her iki monitör de kablo idaresine sahip ergonomik standlarla donatılmış, 150mm yükseklik ayarlaması, pivot, döndürme ve eğim seçenekleri sunuyor. Ayrıyeten Resim-İçinde-Resim ve Resim-Yanında-Resim modları, meselesiz çoklu monitör kurulumları için Multi-Monitor Sync (MMS) özelliği ve şık çerçevesiz tasarımı ile dikkat çekiyor.

Fiyat ve kullanılabilirlik konusunda, bu akıllı monitörler 9 Kasım’da piyasaya sürülecek. Dell U2724DE modeli 650$, Dell U2724D ise 480$ fiyat etiketiyle satışa sunulacak.