Cybertruck ve Porsche 911 karşı karşıya! Elon Musk resmen dalga geçti!

Cybertruck ve Porsche 911 karşı karşıya! Elon Musk resmen dalga geçti!

Elon Musk’ın sahibi olduğu Tesla şirketi, yeni pikap modeli Cybertruck ile gövde gösterisi yapmaya devam ediyor. Bilindiği üzere Cybertruck’ın geliştirme etabı bir oldukça sancılı geçmişti. Ama herşeye karşın bu pikapın seri üretimi başladı.

Talep çok fazla olunca Elon Musk ve takımı, Cybertruck’ın karaborsaya düşmesini engellemek için aracı satın alanların belirli bir mühlet elden çıkaramayacağına ait muahede hazırladılar. Pekala Cybertruck nitekim de bu kadar övgüyü, merakı ve talebi hak eden bir araç mı?

Cybertruck ve Porsche 911 karşı karşıya! Elon Musk resmen dalga geçti!

Son günlerde Cybertruck’ın ne kadar güçlü olduğunu gösteren görüntülerin sayısı süratle artıyor. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde Cybertruck ve VW Amarok, sırt sırta bağlanarak klasik bir pikap uğraşı görüntüsü çekilmişti. Sonuç olarak bu çabayı Cybertruck kazandı.

Peki Tesla’nın yeni pikapı sürat olarak neler vaat ediyor? Bu sorunun yanıtını aşağıdaki görüntüde bulabilirsiniz.

Görüldüğü üzere Cybertruck, Porsche 911’i geçmekle kalmıyor, Posche 911’i çekerken, Porsche 911’i geçiyor. Bu olağan bir kapışma değil.

Tesla’nın bu görüntü ile işi gösteriye döktüğünü ve adeta bir gövde gösterisi yaptığını söyleyebiliriz. Artık asıl merak edilen şey ise Porsche tarafından bu görüntüye bir cevap gelip gelmeyeceğiz. Bekleyip göreceğiz.