Cult of the Lamb için "seks" güncellemesi geliyor!

Cult of the Lamb için “seks” güncellemesi geliyor!

Ancak oyunun ardındaki grup, durumun sahiden bu türlü olup olmayacağı konusunda utangaç davranıyor. Bu hafta bir tweet’te duyurulan “Sins of the Flesh” fiyatsız olacak ve “yeni özellikler, öyküler ve daha ziyadesiyle dolu” olacak:

Tweet’e nazaran güncelleme “gelecek yılın çok başlarında” kullanıma sunulacak. Resmi X hesabı ayrıyeten önümüzdeki haftalarda daha fazla bilginin yayınlanacağının haberini verdi. Duyuruyla birlikte paylaşılan görselde sempatik tarikat üyelerinin ateşin etrafında neredeyse çıplak dans ettiği görülüyor. Takım, “seks güncellemesi” spekülasyonunu daha da alevlendirerek pazar günü iki karakterin yerde yattığını, kucaklaştığını gösteren yakınlaştırılmış bir fotoğraf yayınladı ve “Bu biz olabiliriz” diye tweet attı.

Kutlamalar ve muhtemel cinsellik güncellemesiyle ilgili çevrimiçi kimi tasalar ortasında, geliştirici Massive Monster’ın topluluk yöneticisi Steam’de insanların cinsellik güncellemesi latifesine “gerçekten uyduklarını” ve “yaş hududunun bundan sonra değişmeyeceğini umduğunu” yazdı.

Cult of the Lamb en son nisan ayında yeni bir DLC almıştı ve yaz boyunca Don’t Starve Together ile bir geçiş yapacağını duyurmuştu. Oyun 2022’de birinci çıktığında gemiyi kaçırdıysanız, yeni içerik yayınlanmadan evvel oynamaya başlamak ve ortayı kapatmak için çokça vaktiniz var..