Bütçe dostu akıllı telefon sertifikasyon sürecinde görüldü

Bütçe dostu akıllı telefon sertifikasyon sürecinde görüldü

Vivo’nun S serisi, bilhassa bayan kitleye hitap eden orta segment akıllı telefon serisidir. Bu telefonlar, mükemmel selfie kameraları ve dikkat cazip dizaynları ile tanınırlar. Haziran ayında Vivo’nun en aktüel modeli olan S17 serisi tanıtıldı. Vivo, S serisini her 6 ayda bir güncellediği için, Vivo S18 serisinin yıl sonuna yanlışsız resmiyet kazanması bekleniyor.

Bu bağlamda, yeni bir Vivo akıllı telefonun zati sertifikalandırılmış olması şaşırtan değil. V2323A model numaralı bu Vivo telefonu, 3C tarafından sertifikalandırıldı. Listelemeye nazaran bu aygıt, 80W kablolu şarj dayanağı sunacak. ITHome, bu telefonun Vivo S18 olarak resmiyet kazanabileceğini öne sürüyor, lakin bu iddiayı destekleyen somut bir ispat şimdi yok.

Bütçe dostu akıllı telefon sertifikasyon sürecinde görüldü

Bilinmeyenler için, Vivo’nun S serisi telefonları, kimi değişikliklerle Çin dışında Vivo V serisi olarak satılıyor. Yaklaşan Vivo V30 ve Vivo V30 Pro, yakın vakitte GSMA IMEI Veritabanında tespit edildi. Vivo V30 ile Vivo V2323A’nın (sözde Vivo S18) birebir olabileceği düşünülüyor. Lakin bu iddiayı doğrulamak için daha fazla detayın sızıntılar ve sertifikalar aracılığıyla ortaya çıkmasını beklememiz gerekiyor.

Söylentilere nazaran, Vivo S18, MediaTek Dimensity 8300 yonga seti tarafından desteklenecek. OIS dayanaklı ana kamera ve portreler için bir telefoto kamera ile donatılacak. Son olarak, aygıt en son OriginOS 4’ü barındıran Android 14 ile kutudan çıkacak.