AOC, Çin'de 4K ofis monitörünü tanıttı

AOC, Çin’de 4K ofis monitörünü tanıttı

AOC, uygun fiyatlı ve emniyetli monitörleriyle tanınan, kullanıcıların farklı gereksinimlerine hitap eden bir tüketici elektroniği markasıdır. Eserleri, kaliteleri ve uygun fiyatlarıyla, geniş bir müşteri yelpazesine hitap ediyor.

Bugün AOC, profesyoneller ve ofis kullanıcılarına yönelik yeni monitörünü U27N10R model numarasıyla piyasaya sürdü. Çin piyasasında 1599 yuan (yaklaşık 223 dolar) fiyatla tanıtılan bu monitörün özelliklerine bir göz atalım.

AOC U27N10R monitör, 3840×2160 piksel çözünürlüğe sahip 27 inçlik bir 4K IPS ekrana sahip. Ekran ayrıyeten 60Hz yenileme suratı ve HDR 400 dayanağına sahip.

Monitör, grafik tasarım ve görüntü düzenleme üzere renk hassasiyeti gerektiren işler için kusursuz renk doğruluğu ve gam kapsamıyla öne çıkıyor. %100 sRGB ve %95 DCI-P3 renk gamlarını kapsıyor ve ΔE<2 renk doğruluğuna sahip. Fabrikadan çıkmadan profesyonel renk kalibrasyonu yapılarak, renk doğruluğu sağlanıyor ve renk bozulmaları konusunda tasalar ortadan kaldırılıyor.

AOC, Çin’de 4K ofis monitörünü tanıttı

Tasarım açısından monitör, şık ve çağdaş bir görünüm sunan üç taraflı dar çerçeveye sahip. Ayrıyeten, çift HDMI 2.0 portu, bir DP 1.4 portu, çift USB 3.2 Gen1 portu, bir 3.5mm ses jakı ve 65W güç teslimatını destekleyen tam özellikli bir USB-C portu üzere çeşitli irtibat seçenekleriyle donatılmış. Bu, dış hard disklerden klavyelere kadar çeşitli aygıtları bağlamak için yüksek derecede uyumluluk sunuyor ve tertipli bir çalışma alanı sağlıyor.

U27N10R, ergonomi açısından da kullanıcı dostu. Yükseklik ayarlanabilir ve dönebilen bir standa sahip olan monitör, kullanıcıların rahatlığı için ayarlanabilir. Ayrıyeten, uzun çalışma saatlerinde göz yorgunluğunu azaltmak için düşük mavi ışık ve titreşimsiz teknoloji özelliklerine sahip.

Monitör ayrıyeten, tek bir monitör, klavye ve fare konseyimi kullanarak farklı makineler ortasında geçiş yapmayı sağlayan KVM anahtarı yeteneğine de sahip. Monitör, Çin’de JD.com üzerinden satın alınabilir.

Birkaç hafta evvel AOC, 2K IPS panel ve yüksek 180Hz yenileme suratına sahip AOC Q27G10E ve 160Hz yenileme suratı ve QD-MiniLED panel teknolojisine sahip 4K oyun monitörü AOC U27G3XM’i tanıttı. AOC Q27G10E’nin fiyatı 3499 Yuan (yaklaşık 480 dolar).