MSI, yeni 2K IPS monitörünü piyasaya sürdü

MSI, yeni 2K IPS monitörünü piyasaya sürdü

MSI, yani Micro-Star International, bilgisayar donanımı ve elektronik eserler üreten global bir teknoloji şirketidir. Eser yelpazeleri ortasında dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar, grafik kartları, anakartlar, monitörler ve başka oyun ve verimlilik etraf üniteleri yer alır. MSI, inovasyon ve kaliteye odaklanarak, hem oyuncular hem de profesyoneller için sağlam tahliller sunan teknoloji sanayisinde saygın bir isim haline gelmiştir.

Bugün, şirket, ofis ve yaratıcı işler için tasarlanmış olan 27 inçlik Çağdaş MD272QX monitörünü tanıttı. Monitör iki renkte geliyor: Siyah (MD272QXP) ve Beyaz (MD272QXPW). Bu monitörün temel özelliklerine bir göz atalım.

MSI Çağdaş MD272QX, pürüzsüz görseller için 100Hz yenileme suratına sahip 2K çözünürlüklü IPS panele sahip. Monitör, 400 cd/m^2 parlaklık, 1000:1 kontrast oranı ve %115 sRGB renk gamı kapsaması üzere etkileyici özellikler sunuyor, renk doğruluğu ve netlik gerektiren misyonlar için ülkü.

MSI, yeni 2K IPS monitörünü piyasaya sürdü

Monitör, tek bir kablo ile dizüstü bilgisayarlar, Macbook’lar ve akıllı telefonlarla kolay irtibat sağlayan ve kablo karmaşasını azaltan 65W güç teslimatına sahip bir USB-C arayüzüne sahip. Ayrıyeten, çeşitli aygıtlarla uyumluluk için HDMI ve DP portlarına da sahip.

MD272QX, klavye ve fare paylaşımını kolaylaştıran bir KVM işlevine sahip MSI’nin Üretkenlik Zekası (P.I.) yazılımını içeriyor, bu da dizüstü bilgisayar ve masaüstü PC ortasında verimliliği ve çalışma alanı tertibini artırıyor. Ayrıyeten iki adet 3W dahili hoparlör içeriyor.

Monitör, göz sıhhatine da öncelik veriyor; Az Mavi Işık PRO, titreşimsiz teknoloji ve göz-Q denetim işlevi içeren EyesErgo teknolojisi ile göz yorgunluğunu azaltıyor. Büsbütün ergonomik stand, rahat bir görüntüleme için eğme, döndürme, döndürme ve yükseklik ayarları sunuyor.