Anker'in yeni projektörü epey beğenildi

Anker’in yeni projektörü epey beğenildi

Anker, Nebula Capsule serisinin yeni üyesi Capsule 3′ü piyasaya sürmeye hazırlanıyor. 1080p çözünürlüğe sahip bu taşınabilir projektör, 52Wh kapasiteli dahili bir pil ile geliyor. Capsule 3, bu ayın ilerleyen günlerinde, bilhassa 20 Kasım’da tüketicilerle buluşacak.

Capsule 3, geçen yıl piyasaya sürülen Anker Capsule 3 Lazer Projektörünün halefi olarak tanıtıldı. Bu yeni model, Google TV ve Netflix yayınlarını destekleyen birinci taşınabilir projektörler ortasında yer alıyor. Anker, Capsule 3‘ün Mars 3 Air ile birlikte Netflix ve Google TV‘yi destekleyen dünyanın birinci taşınabilir projektörleri olduğunu belirtiyor. Projektörün ışık kaynağının ömrü 30.000 saatken, azamî parlaklık düzeyi 200 ANSI lümen olarak ölçülüyor. Aygıt, 1.2’lik atış oranına, otomatik odaklanma ve otomatik keystone düzeltme özelliklerine sahip.

Anker’in yeni projektörü hayli beğenildi

Projektörün 52Wh’lik pili, tek şarjla 150 dakikaya kadar görüntü oynatma mühleti sunuyor. Tam şarj durumunda ise 8 saate kadar müzik oynatma imkanı sağlıyor. Aygıt, USB-C üzerinden üç saat içerisinde büsbütün şarj edilebiliyor.

Dual 8W entegre hoparlörlere sahip Anker Nebula Capsule 3, Bluetooth 5.0 irtibat teknolojisini destekliyor. Ayrıyeten HDMI, USB-C, USB-A ve AUX portlarına sahip olan aygıt, iOS yahut Android aygıtlarda kullanılabilecek bir eşlik uygulaması ile yönetilebiliyor. 0.85kg ağırlığında ve bir soda kutusu kadar küçük olan projektör, ABD’de 549$ fiyat etiketiyle satışa sunulacak.