Anker'in iki yeni Power Bank modeli satışa sunuldu

Anker’in iki yeni Power Bank modeli satışa sunuldu

Anker 335 Power Bank, Çin’deki başarılı lansmanının akabinde global pazarlara da adımını attı. 20.000mAh kapasitesi ve 22,5W güç çıkışıyla güçlü ve emniyetli bir şarj tecrübesi vadediyor.

Çin’in tanınmış elektronik üreticisi Anker tarafından piyasaya sürülen Anker 335 Power Bank, günlük hayatta karşımıza çıkabilecek şarj problemleri için kapsamlı bir tahlil sunuyor. 20.000mAh’lık etkileyici bataryası sayesinde bir iPhone 14 Pro’yu dört kez, bir iPad Pro 11 inç’lik modeli 1,6 kere ve Google Pixel 6‘yı ise 2,6 sefer tam kapasite şarj edebilme kapasitesine sahip.

Cihazın dahili 22,5W güç kapasitesi bulunan şarj kablosu, 22 cm uzunluğunda ve değiştirilemez özelliğe sahip, böylelikle her vakit yanınızda pratik bir şarj tahlili bulunduruyorsunuz. USB-C ve USB-A portları da birebir 22,5W çıkış gücüne sahip, bu sayede üç aygıtı tıpkı anda şarj etme imkanı tanıyor.

Anker’in iki yeni Power Bank modeli satışa sunuldu

Anker 335 Power Bank‘ın gövdesinde yer alan ekran ise kalan şarj ölçüsünü rahatça görebilmenize imkan tanıyor ve böylelikle aygıtlarınızın şarjının bitmesi üzere sürprizlerle karşılaşmanızın önüne geçiyor. Dahası, power bank’ın üzerinde bulunan entegre telefon standı sayesinde, aygıtınızı şarj ederken tıpkı vakitte kullanabilmeniz mümkün.

Taşınabilirlik konusunda da kullanıcıları düşünen Anker, bu power bank’ı yalnızca 315 gram yükünde ve 113 x 72 x 30,5 mm boyutlarında tasarlamış. Kompakt yapısı, onu yanınızda taşımanız için ülkü hale getiriyor.

Şıklık ve ferdî zevkler de unutulmamış; siyah, pembe, mor ve beyaz olmak üzere farklı renk seçenekleriyle her zevke hitap ediyor. Anker 335 Power Bank, Amazon üzerinden Amerika’da 49,99$, Avrupa Birliği’nde 49,99€ ve Birleşik Krallık’ta 49,99£ fiyat etiketiyle satışa sunulmuş durumda.